Ceturtdiena, 14. maijs
Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita
weather-icon
+7° C, vējš 0.89 m/s, DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Sacentīsies pārnovadu stāstnieki

Arī šogad 5. novembrī pulksten 14.00 Valkas bērnu un jauniešu centrā “Mice” notiks stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa”, kurā gaidīti bērni gan no skolām, gan folkloras kopām.

“Latviešu valoda jākopj visiem, nevis tikai folkloristiem. Šis ir demokrātisks konkurss un tajā ir pieteikušies bērni no Valkas, Ērģemes, Vijciema pamatskolas, “Mices” folk­loras kopas “Vainadziņš”, Ēveles, Trikātas pamatskolas un folk­loristi no Valmieras,” informē Tālās Gaujmalas novada folkloras kopu koordinatore Skaidra Smeltere. Viņa priecājas, ka šo pasākumu allaž ir atbalstījusi “Mice”, iekļaujot to savā pasākumu sarakstā. Citos novados tā nav.Tā kā konkursantu ir daudz, tie sadalīti divās grupās. Bērnu sniegumu vērtēs cilvēki, kuri patiesi ir ieinteresēti folkloras attīstībā. Dalībnieki stāstīs pasaku, kādu interesantu gadījumu no savas vai citu dzīves. Tur var būt arī parunas un cita tautas mutvārdu folklora.Septiņi uzvarētāji dosies uz fināla sarīkojumu Rīgā 27. novembrī. Tur žūrijā dalībniekus vērtēs arī mūsu novada dižstāstnieks Elvis Poruks no Ēveles pamatskolas.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.