Ceturtdiena, 14. maijs
Irēna, Irīna, Ira, Iraīda
weather-icon
+8° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Atrādīs savu jaunāko veikumu

Brantu amatierteātris “Sandals” ir gatavs atrādīt savu jaunāko veikumu pēc Pāvila Rozīša stāstu motīviem veidoto traģikomēdiju “Ak, daiļās sievietes!”.

“Stāsta galvenā varone ir divdesmitajos gados dzīvojoša sieviete, kura vēlas nevis eksistēt, bet dzīvot ar šiku un apgrozīties augstākajās aprindās. Šis stāsts ir par turīgiem vīriem, viņu sievietēm un kāpšanu pa karjeras kāpnēm, dzenoties pakaļ naudai,” ieintriģē Brantu amatierteātra režisore Liene Strazdiņa.Skatītāji uz pirmizrādi gaidīti 12. janvārī pulksten 19 SIA “Vidzemīte” zālē. Režisore stāsta, ka uz skatuves būs redzami vairāk nekā desmit aktieru – lielākoties Brantu pagasta iedzīvotāji, kā arī vairāki smiltenieši. Darbs pie izrādes iesācies pērn septembrī.L. Strazdiņa “Ziemeļlatvijai” stāsta, ka darba process visu šo mēnešu garumā esot kolosāls. “Kolektīvs ir kļuvis stabils. Darbs ar aktieriem ir fantastisks un interesants, tā ir bauda strādāt ar šiem cilvēkiem. Jūs jau zināt, ka ir tāds sandalkoks, kura augļi dod enerģiju un reizē arī nomierina. Tieši tādi ir arī amatierteātra kolektīva dalībnieki. Lai kāda katram būtu diena, atnākot uz mēģinājumu, visi ir dzīvesprieka pilni, enerģiski, varam izsmieties no sirds,” saka režisore.Vaicāta, vai drīzumā izrādi būs iespēja noskatīties vēlreiz, viņa atbild: “Jā, nākamajā nedēļā spēlēsim Launkalnē, bet precīzāka informācija vēl sekos.”

VIEDOKĻI

Ko citi vēl jaunajam amatierteātrimMārīte Treijere, Brantu un Smiltenes pagastu pārvaldes vadītāja:- Liels prieks, ka Brantu pagastā ir izveidojies pašdarbības kolektīvs. Patlaban tas ir vienīgais kolektīvs, tāpēc ceru, ka arī citi uzņemsies iniciatīvu. “Sandalam” novēlu izturību, lai turpina iesākto darbu un nāk ar daudzām jaunām idejām. Cik zinu, amatierteātri spēlē vietējās meitenes, bet puiši ir no Smiltenes. Lai dalībniecēm ar savu atraktivitāti izdodas iesaistīt arī Brantu puišus!Zinaida Bērza, Palsmanes amatierteātra “Randiņš” režisore:- Ļoti svarīgi jebkurā amatierteārī ir veidot savstarpējās attiecības, lai jebkuras aktivitātes kolektīvā sagādātu prieku. Lai režisors būtu tas cilvēkus, kurš pilnveido aktieri ne tikai garīgi, bet arī profesionāli. Pēc pieredzes varu teikt, ka daudz ir jāskatās citu izrādes, jālasa lugas, lai varētu ieiet teātra dzīvē un apritē.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.