Ceturtdiena, 14. maijs
Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita
weather-icon
+6° C, vējš 0.45 m/s, DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Augu maisījumu bodei izsit logus

Pagājušās nedēļas nogalē Valkā nenoskaidrotas personas ir izsitušas stikla rūti ūdenspīpju tīrīšanas līdzekļu veikala logam Raiņa ielā. Sasists ir arī stikls lodziņam ārdurvīs.
Kopš bodītes atvēršanas pie tās bieži dežurē Valkas novada pašvaldības policija, jo ir aizdomas, ka SIA “River Panorama”, kas ēkā īrē veikalam telpas, pārdod tā saucamās legālās narkotikas.Pašlaik gan pārbaudēs konstatēts, ka tirdzniecība notiek likumīgi.Sestdien visu dienu pie veikala dežurēja pašvaldības policija. Tās priekšniece Diāna Jūga stāsta, ka augu maisījuma pārdošana brīvdienās notikusi, bet, kamēr pie veikala dežurējusi policija, neviens nepilngadīgs jaunietis nav mēģinājis nopirkt piedāvāto preci. Vaicāta, vai viņai ir kāda informācija par loga izsišanu, D. Jūga atbildēja, ka ar tādiem likumpārkāpumiem nodarbojas Valsts policija. Mājas īpašnieks Imants Zandersons “Ziemeļlatvijai” apliecināja, ka zina par izsisto logu, bet tālākā sarunā neielaidās, pasakot, ka vairāk par šo jautājumu neizteiksies. Vienā no iepriekšējām sarunām īpašnieks minēja, ka minētajai firmai izīrējis telpas, jo vēlējies iegūt līdzekļus ēkas sakārtošanai. Izskatās gan, ka tagad ir panākts pretējs efekts.Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā inspektore Dace Jukāma informē, ka policijā ir saņemts iesniegums par izsisto logu un, tā kā noticis kaitējums mantai, policija notikušo izmeklēs likumā paredzētajā kārtībā.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.