Launkalnē. Pagasta zemnieku saimniecību “Lejas Kleperi” vienā no saviem maršrutiem iekļāvusi tūrisma aģentūra “Impro Ceļojumi”.
Klajā nācis “Impro Ceļojumi” katalogs 2013. gadam. Maršrutā “Ekosaimniecības Vidzemē”, kurā varēs doties 11. maijā, viens no apskates objektiem ir arī “Lejas Kleperi”. Šajā saimniecībā tūristi varēs gūt priekšstatu par nenoplicinošo mežsaimniecību un videi draudzīgu lauksaimniecību, apskatīt senlietu kolekciju un redzēt vienu dižākajiem Latvijas ošiem.
“Lejas Kleperi” vienā no “Impro Ceļojumu” maršrutiem ir iekļauti jau otro gadu, stāsta “Lejas Kleperu” saimniece Līga Klepere.
“Maijs mums būs noslogots mēnesis, jo tad rīkosim arī Muzeju nakts pasākumu par meža tēmu,” viņa piebilst. Šo pasākumu varēs apmeklēt ikviens, kurš vēlēsies.
Uzņems tūristus
00:00
21.02.2013
74