Trešdiena, 13. maijs
Irēna, Irīna, Ira, Iraīda
weather-icon
+8° C, vējš 2.24 m/s, R vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Par sadarbības iespējām nākotnē

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 94. gadadienai Latvijas ģenerālkonsulāts Sanktpēterburgā organizē vairākus svētku pasākumus, kuros piedalās arī Smiltenes novada pašvaldības pārstāvji, vēstīts Latvijas Republikas ārlietu ministrijas mājaslapā.

Medijos jau ziņots, ka 12. novembrī Latvijas Nacionālās dienas svinību ietvaros Sanktpēterburgā vizītē ieradās Vidzemes pārstāvju delegācija, kuru vada Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs.Delegācijas sastāvā bija Alūksnes, Apes, Cēsu, Rūjienas, Smiltenes un Valmieras pilsētu pašvaldību vadītāji un darbinieki, kā arī biznesa pārstāvji. Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze informē, ka vizītē novadu pārstāvēja domes izpilddirektors Kārlis Lapiņš un Smiltenes novada Kultūras pārvaldes vadītāja Pārsla Jansone. Kā norādīja M. Mūze, vizītes laikā pašvaldības pārstāvjiem plānota tikšanās ar Sanktpēterburgas pilsētas administrāciju, ka arī dalība tūrisma konferencē, kurā Smiltenes novada Kultūras pārvaldes vadītāja Pārsla Jansone prezentēja novada tūrisma piedāvājumu, uzsvaru liekot uz Smiltenes novada aktīvās un dabas tūrisma iespējām, lauku tūrismu, novada amatniekiem un mājražotājiem.Vakar pašvaldību pārstāvji un Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs devās uz Smoļniju, lai tiktos ar Sanktpēterburgas administrācijas ārējo sakaru komitejas priekšsēdētāju Aleksandru Vladimiroviču Prohorenko. Savukārt tūrisma konferencē Latvijas Republikas ģenerālkonsulātā novadu pārstāvji iepazīstināja ar savas pilsētas un novada tūrisma piedāvājumu, kā arī pārrunāja iespējamos sadarbības moduļus nākotnē. Dienas izskaņā vidzemnieki apmeklēja koncertu par godu Latvijas Republikas Neatkarības pasludināšanas 94. gadadienai.Zināms, ka šodien, 13. novembrī, Sanktpēterburgā plānota uzņēmēju dienu, kurā pie apaļā galda diskusiju laikā iecerēts pārrunāt potenciālās sadarbības iespējas. Kā “Ziemeļlatviju” informē Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste, braucienu organizēja Vidzemes plānošanas reģions.

GALVENIE TEMATI

Tikšanās laikā plānoti šādi temati:• stratēģiskā plānošana – kopēju projektu ideju izstrāde • reģionālās attīstības jomātūrisms – dalība izstādēs, • informācijas pieejamība Vidzemes plānošanas reģionā un Sanktpēterburgas mājaslapās, savstarpēja tūrisma informācijas centru sadarbība• kultūra – pašdarbības kolektīvu dalība dažādos pasākumos gan Vidzemes reģionā, gan Sanktpēterburgā• uzņēmējdarbība – divpusējas tirdzniecības misijas un pieredzes apmaiņas vizītes biznesa attīstībai kokapstrādes, metālapstrādes, pārtikas ražošanas, poligrāfijas un citās jomās• apkārtējā vide – projekti apkārtējas vides saglabāšanas un uzlabošanas jomā         Informācijas avots: vidzeme.lv

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.