Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valentīndienas dāvanas izvēles ceļvedis

Februāra mēnesis jau daudzus gadus tiek uzskatīts par mīlestības mēnesi. Lai gan Valentīndienas tradīcijas visā pasaulē ir nedaudz atšķirīgas, kas attiecas uz dāvanām, tad svarīgākais, nesamāklot dāvināšanas procesu. Lieliskas Valentīndienas dāvanas vērtība ir lielāka par tās izmaksām. Šajā rakstā daži padomi, kas iespējams palīdzēs sašaurināt dāvanu izvēles diapazonu un izvēlēties īsto dāvanu.

Dāvanas saņēmējs

Pirmais, kas jāņem vērā, ir tas, kam paredzēta dāvana. Ja tā būs māsai, jo tā ģimenē pieņemts, dāvanas izvēle droši vien būs citāda nekā tad, jair vēlme kaut ko dāvināt vecākiem vai laulātajam draugam. Valentīndienas dāvanas var pasniegt arī bērniem un draugiem vai kolēģiem.

Kad zināms, kam būs paredzētas dāvanas, jāvelta laiks, lai novērtētu šo cilvēku personības, intereses un kopīgā pieredze. Tas ir lielisks veids, kur iegūt iedvesmu un idejas dāvanām. Ja vīrs vai draugs mīl automašīnas, tad pāris biļešu iegāde uz ikgadējo autoizstādi varētu būt patīkams pārsteigums vai arī uzdāvināt viņam kādu auto aksesurāru, par ko viņš jau kādu laiku runā, bet nevar saņemties iegādāties.

Ja sieva vai draudzene mīl dārzu, tad kāda jauna dārza rīka uzdāvināšana, kas atvieglotu viņas dzīvi, varētu būt laba dāvanas ideja. Tā šo sarakstu var turpināt – sportošana, citi hobiji, ēdienu gatavošana, ceļošana, jaunu restorānu apmeklēšana, noteiktu priekšmetu kolekcionēšana – ir tik daudz dažādu interešu.

Kāda ir labākā dāvana Valentīndienā?

Vislabākā dāvana Valentīndienā ir tāda, ko jūsu mīļotais cilvēks novērtēs. To var ietekmēt gan tas, kāda veida attiecības ir starp jums, cik ilgi pazīstat konkrēto cilvēku u.c. Tāpēc, skatoties plaši pazīstamās “labākās Valentīndienas dāvanas”, jāņem vērā tās saņēmēja personību un pašam jāpārbauda savi pieņēmumi par otru cilvēku.

Vai iespēja pavadīt romantisku vakaru kopā ar savu cilvēku kādā viesu namā būs laba izvēle, ja viņš varētu vairāk novērtēt šo vakaru mājās tikai tāpēc, ka ikdienā daudz ceļo darba darīšanās? Vai grezna sieviešu apakšveļa būs piemērota sievietei, kura vairāk dotu priekšroku skaistumkopšanas pārvērtībām? Vai dārga rotaslieta būs laba dāvana partnerim, kuram ļoti rūp finanses? Tas nav apgalvojums, ka ar romantisku vakaru viesu namā, apakšveļu vai rotaslietām kaut kas nav kārtībā, bet, ja tas radīs stresu, atstās nepiepildītas cerības vai vēl iesēs nesaskaņas, tad nav svarīgi, cik jauka ir dāvana – tā ir nepareiza dāvana.

Tad kā rīkoties ar ideālas dāvanas sagatavošanu? Ja tas ir jūsu mīļotajam, īpaši tad, ja jūsu attiecības ir salīdzinoši jaunas, vienkārši pajautājiet, pirms ievadīt Google meklētājā “Valentīndienas dāvanas vīriešiem”. Pajautājiet viņam, ko viņš vēlētos darīt Valentīna dienā, ar kādām dāvanām viņš justos ērti, kāds budžets būtu atbilstošs, un varbūt pat pajautājiet, vai viņam ir kāds vēlmju saraksts. Dažkārt jautāšana varētu šķist mazliet neromantiska, taču vilšanās no nepiepildītām cerībām ir vēl ļaunāka. Lai atrastu ideālu dāvanu, veiciet zināmu pārbaudi un uzdodiet dažus jautājumus. Tas būs tā vērts.

Reizēm gribas dāvināt, bet īsti nav iespēju pajautāt, ko dāvanas saņēmējs vēlētos, piemēram, izdomāt Valentīndienas dāvanas skolotājiem savā un savu bērnu dzīvē. Šajā gadījumā galvenais ir būt vērīgiem, apdomīgiem. Mēģiniet atcerēties, kas viņiem patīk un kas ir vajadzīgs, un centieties izmantot šīs zināšanas, lai izvēle kristu uz pārdomātu veiksmīgu dāvanu.

Daudz Valentīnas dienas dāvanu idejas atradīsiet arī 220.lv internetveikalā – piedāvājumā viss no smaržām un kosmētikas (meklē šeit) līdz datoru aksesurāriem un viedām ierīcēm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.