Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes pilsētas svētki ir atklāti (papildināta)

Foto: Sandra Pētersone

Šās nedēļas nogalē –  no 15. jūlija līdz 17.jūlijam – pilsētas svētkus svin Smiltene. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētki norisināsies un koncentrēsies Vecajā parkā un Tepera ezera promenādē, kur arī piektdien vakarpusē uz lielās skatuves Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš atklāja svētkus, sveicot tajos smilteniešus, novada iedzīvotājus  un pilsētas viesus, un aicināja apmeklēt svētku pasākumus.

Atgādinām, ka visos svētku pasākumos ieeja ir bez maksas.

Atklājot svētkus, Smiltenes novada domes priekšsēdētājs pateicās smilteniešiem par viņu  ikdienas darbu, uzsverot, ka pilsētu vislabāk raksturo tās iedzīvotāju aktivitāte, darbi un sasniegumi. Īpaši lielu paldies Smiltenes novada pašvaldības vārdā Edgars Avotiņš teica Bērziņu ģimenei, kura šovasar padarīja Smilteni populāru visā Latvijā, izveidojot savā īpašumā rudzupuķu ceļu uz tā dēvēto Smiltenes Stounhendžu (savulaik ugunsgrēkā nodeguša šķūņa drupām).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Rudzupuķu ceļš iepriecināja  ne tikai smilteniešus un Latvijas iedzīvotājus, bet arī ārzemēs dzīvojošos cilvēkus, kuri bija redzējuši sociālajos tīklos ievietotās fotogrāfijas. Šis ir stāsts par vienas ģimenes apņēmību un darbu, pat nedomājot par to, ka rezultāts iegūs tādu rezonansi: būsim TV kanālos, sociālajos tīklos un citur. Liels paldies viņiem!” savā uzrunā uzsvēra Edgars Avotiņš.

Smiltenes novada pašvaldības dāvanu – gleznu “Rudzupuķu lauks”– viņš pasniedza  Bērziņu ģimenes pārstāvim Tomam Bērziņam.

Krāšņais un ainaviski skaistais rudzupuķu ceļš uz Stounhendžu ir visas Bērziņu ģimenes – Jura, Liesmas, Toma, Madaras un Ievas – un  uzņēmuma SIA “Kalna Tomēni” kolektīva nopelns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 15. jūlija vakarā, uzreiz pēc Smiltenes pilsētas svētku atklāšanas Tepera ezera promenādē uzstājās Dailes teātra aktieru ansamblis “Ilga”,  rokgrupa “Zodiac” un Jānis Lūsēns un  grupa “Gapoljeri”. 

Par vakara balli  parūpējās DJ [Ex] da Bass.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.