Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Fotokonkurss “Vai suns ir labākais draugs cilvēkam?”

Bumers. Vienmēr blakus ‒ priekos un bēdās.

Liekam jaunas bildes iekšā! Sākam iepazīties ar konkursa dalībniekiem. Esam saņēmuši jau pirmās suņu bildes ar komentāriem. Gaidām arī tava suņa bildi ar komentāru, vai suns ir labākais draugs cilvēkam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa nosacījumi šeit.

STĀSTI

Signe Olte – Vai suns ir cilvēka labākais draugs? Jā, pavisam noteikti. Dēlam Mārtiņam Airons ir draugs darbos un nedarbos. Šeit redzams topošais Airona nedarbs ‒ nočiept degunu sniegavīram. Airons dievina burkānus un banānus!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sarmīte Pīterniece – Rokijs, pats mīļākais un labākais draugs. Vienmēr ir līdzās un dod visiem daudz prieka un mīlestības.

Maija Kļava – Rigo

Aleksandrs Kronbergs – Bumers. Vienmēr blakus ‒ priekos un bēdās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Elīna Kronberga – Dora. Mēs jūtam viens otru bez vārdiem.

Daiga Lejiņa – Kosmo – labākais draugs, kas pavada un sagaida mājās. Uh, cik gan garš varētu būt viņa nedarbu saraksts… Bet visvairāk viņš mīl tos brīžus, kad tiek atvērtas mašīnas durvis un atskan – kāp iekšā, Kosmo! Brauksim!

Ritma Rituma – Peciņa ir mednieks, vienmēr priecīga un mīlestības pārpilna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Monta Štelce – Mārlija ar vidējo meitiņu Dārtu. ♡ Skaista un nešķirama draudzība. ♡

Dace Bērta – Mani sauc Dacīte un tas ir mans labākais draugs Hārdijs. ♥️ Nav labāka drauga dzīvē kā suns – ies ar Tevi visur, nekad nepametīs, pieņems Tevi tādu, kāds Tu esi un nekad nenosodīs.. vienmēr būs patiess tajā, ko domā un jūt!

Baiba Loce – Mani sauca Rembo. Biju ļoti nosvērts dvēseles draugs saimniekam un priekšroku devu tikai viņam, uzticības persona. Nepatika svešinieki, un es zināju savu suņa teritoriju. Saimnieks man bija pilnībā Dieva vietā. Saimnieku tik ļoti patiesi cienīju un mīlēju… Pienāca tā diena, kad mans draugs – saimnieks – pēkšņi aizgāja uz mākoņu maliņas… Man, četrkājainajam draugam, tas bija ļoti sāpīgi un nevarēju pie tā pierast… Mana saimnieka tuvinieki centās mani uzmundrināt… Viņi centās… Bet es to nepieņēmu… Es ilgojos pēc sava saimnieka. Rembo, kas bija haskija-malamuta + vilku suņu krustojums un viena saimnieka suns arī aizgāja uz citiem medību laukiem, lai būtu tur mākoņkalnā kopā ar savu mīlošo saimnieku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Anita Vindzole – Rodžers ir mūsu mājas boss. Vienmēr ir ar mums visur. Bērnu vislabākais draugs. Viņš viennozīmīgi ir mūsu vislabākais.

Zane Mīļā – Bilde Nr.1 – Ja nav zirgu saimniecība ar zirgiem, tad ir Grēta, ar ko jāt. Bērnu labākais draugs un sirsnības iemiesojums. Krišjānis un Grēta Tarda.

Bilde Nr.2 – Kopš 4 gadu vecuma ar Jēkabu un kopš dzimšanas ar Grētu ir divi pasaulē labākie draugi. Var skatīties viens otram acīs ar stundām, var mīļoties bezgala ilgi un gulēt suņubūdā ar stundām. Cilvēka un suņa bezgala lielā mīlestība. ❤️

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līga Mieze – Argo, 3 gadus jauns puika. Mīļš mūsu ģimenes draugs. Meitene Ferra. 2 gadus jauna, draudzīga un jautra.

Nadežda Markoviča – Mūsu suns noteikti ir labākais draugs, tas nekad nedos garlaikoties. Ļoti priecājas, ka var kopā iziet pastaigā vai arī uzspēlēt bumbu, kur to no viņa dabūt ir ļoti grūti. Ļoti viltīgs. Vārds ir Bims.

Ina Staško – Pilnīgi noteikti varu teikt, ka suns ir cilvēka labākais draugs. Mūsu mīlulis Bingo ir īsts ģimenes loceklis. Gandrīz vienmēr un visur viņš ir ar mums. Bingo visus savus mīļos sagaida ar patiesu prieku. Par galveno savu pienākumu uzskata savējo sargāšanu, paturot tos savā redzeslokā, neatkāpjoties ne soli. Bingo ļoti labprāt našķējas ar mandarīniem, apelsīniem un zaļiem kartupeļiem. Ļoti priecājas, ja tiek ņemts līdzi kādā izbraukumā ar mašīnu. Bet ar saimnieci ir gatavs braukt ar jebkuru transportlīdzekli un jebkurā piekabē. Bez Bingo neiztiekam arī nevienā autokrosā, kurā vienmēr ir gatavs doties GAZ 52 parādes braucienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dita Lapiņa – Labsirdība, draudzība, sirsnība, cieņa un daudz mīlestības, to visu ķepainis Argo savā suņa balsī teica savai drosmīgajai, skaistajai, mīlīgajai, lieliskajai kaimiņienei Dorai. 14. februāra rītā pasniedzot sevis sagādātās rozes🌹 (ar labām domām no saimnieces aizņemtās). 14. februārī, arī ķepaiņi svin visu svēto Valentīna dienu. Par vīrišķību un draudzību! ❤️

Edīte Raiskuma – Piko, Ziemassvētku eglīti meklējot. Makss, Es, es vismīļākais!

Justīne Trona-Sloņicka – Suņu meitene Šēra ģimenē nonāca ar misiju – aizpildīt tukšuma sajūtu, ko dzīve bija ieviesusi mūsu ģimenē. Kopš Šēra ir daļa no mūsu ģimenes, mēs vairs nezinām, ko nozīmē klusums, miers un pabūt vienatnē. Šērai ĻOTI patīk spēlēties ar pīkstošajām mantām, vakari bez tā nav iedomājami. Kā arī viņa izmanto katru iespēju ielīst klēpī vai azotē, neskatoties uz to, ka viņa ir izaugusi un tagad tas ir daudz sarežģītāk nekā agrāk. Pavasarī viņa palīdzēs bedrītes puķu dobēs sarakt, bet ziemā labprāt kādu malkas pagali kopā ar “mammu” no šķūņa atnesīs. Un, pārnākot mājās, mēs jau zinām, ka viņa būs pie loga un gaidīs. Viņa viennozīmīgi ir mūsu labākais draugs un ģimenes locekle.

Alita Plūksna – Mūsu Hakija ar labāko draudzeni Nadju. Suns ir spējīgs nest prieku un sargāt cilvēku, būt neparastā draudzībā ar citiem dzīvniekiem, dodot tiem drošības sajūtu. Nadja, kad pamana virs pagalma lidojošus vanagus, vienmēr skrien pie Hakijas.

Evita Taurene – Mani sauc Reksis.

Sanija Ozoliņa – Pifa-Fifa. Vai suns ir cilvēka labākais draugs? Pilnīgi noteikti varu teikt – jā. Pifa-Fifa ir mūsu ģimene un mūsu uzticamais draugs. Neviens tevi nevar sagaidīt mājās tik fantastiski kā Pifa-Fifa. Reizēm tā sagaidīšana ir ar kādu nedarbu, ko kopā pastrādājusi ar savu draugu Miku (kaķi), bet reizēm tā ir kārtīga buča, kas tevi sagaida, pārnākot mājās.

Kristine Krišjāne – Vai suns ir labākais draugs cilvēkam? Viennozīmīgi varu atbildēt – jā! Mans draugs suņu dāma Bella nu jau gadu ir uz mākoņa maliņas, bet nav dienas, kad neskumstu pēc viņas, jo teju 11 kopā pavadītie gadi bija ar slapjām bučām, mīlestības pilniem skatieniem, arī palaidnībām. Bella bija un būs vienmēr mans perfektais sunītis, kas spēja uzklausīt. Jānovērtē katra diena, ko pavadām kopā ar četrkājainajiem draugiem!

Anita Bukša – Timo dodas ciemos.

Līga Āboliņa – Heida – ne tikai draugs, bet labākais kompanjons sacensībās un ikdienā, viņa vienmēr ir gatava saimniekam iemācīt jaunus trikus, paklausību, būt disciplinētam un gatavam doties piedzīvojumos. 🙂

Inita Maļukova – Mūsu ģimenes mīlule bīgla meitene Lara. Vienmēr gatava aktivitātēm – garām pastaigām, dārza darbiem un dažādām rotaļām. Sagaida no katra pretimnākoša cilvēka glāstus un mīļumu. Visus uzskata par draugiem.

Ligita Upīte – Čārlijs – mūsu ģimenes mīlulis.

Dzintra Krišjāne – Džuse. Vai suns var būt labākais draugs cilvēkam? Ir un var būt, ilgi nedomājot varu uz to atbildēt. Džuse, vecumiņš labākajos gados, daudz cietusi, izglābta no iemidzināšanas, tagad sagaida mājās ar spalgu balstiņu un pateicīgām bučām būt blakus ikdienā. Esmu pateicīga saimniecei, ka ieguvu jaunu sirdsdraugu un deva otru iespēju nodzīvot skaistas vecumdienas.

Mairita Zecmane – Jorkšīras terjera sunīte Podziņa. Ir tik ļoti daudz bilžu, ka varētu veselai mākslas galerijai nodot. Vai suns ir cilvēka labākais draugs? Pilnīgi noteikti! Ne tikai labākais, bet uzticamākais draugs, cilvēka ģimenes loceklis. Mūsu ģimenē ir teiciens – vai suns nav cilvēks!? Pat vairāk… Podziņa mūsu ģimenē ir jau trīs gadus. Sunīte ir maziņa, bet no viņas nāk tik liels prieks un mīlestība, ka rodas jautājums, kā gan tik maza sirsniņa var tik ļoti mīlēt?!? Ir ļoti grūti rītos šķirties no viņas, lai dotos uz darbu. Dienas gaitā atkal un atkal pieķeru sevi, ka domas kavējas pie tā, ko tagad mājās dara Podziņa. Ātrāk gribas uz mājām, satikt mazo suņuku, sabučot, sajust viņas smaržu un redzēt to milzīgo prieku un mīlestību, kas no viņas nāk. Ikdienas gaitās sazvanoties vienam ar otru, vienmēr ir jautājums, ko dara Podzis, kā viņai iet? Sunīti nedrīkst iegādāties tāpat vien, mirkļa iespaidā. Tā ir milzu atbildība! Sunītis mūsu dzīvē ir tikai kādu laiku (ja paveicas – ap gadiem 20). Mēs sunītim esam visa viņa dzīve. Tai ir jābūt mīlestības pilnai, skaistai. Mums pašiem taču arī tā gribas. Es par savu Podziņu varētu uzrakstīt grāmatu, turklāt biezu grāmatu. Mēs visi viņu ļoti mīlam. Viņa ir nenovērtējami dārga un mīļa, un skaista, mūsu Bebiņa.

Elga Lāce – Baksters.

Gunda Šabanova – Suns Nassu. Neviena rācija vai videokamera nedzirdēs un neredzēs labāk- kā uzticīga suņa acis, ausis, deguns un mīloša sirds.

Natālija Dubrovska. Mans vislabākais draugs un palīgs darbā. Mana mazā Popija.

Nauris Konstants -Taisons

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.