Ziedotāji
sarūpē barību
Ilze Fedotova
NOVADOS. Maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļi tuvākajā laikā tiks pie dzīvnieku barības. Proti, noslēdzoties “Maxima” organizētajai kampaņai “Mīluļu dienas”, biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) ar “Maxima” klientu un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāja SIA “Mars Latvia” atbalstu saņēma teju 70 000 suņu un kaķu maltītes kopumā deviņu tonnu apjomā. Kāda daļa no saziedotās dzīvnieku barības nonāks arī pie Valkas un Smiltenes novadu iedzīvotājiem.
Šāda labdarības kampaņa norisinās jau ceturto reizi. Vēlme palīdzēt līdzcilvēkiem nekur nav zudusi, to apliecina arī šajā kampaņā saziedotais lielais maltīšu skaits.
LSK Vidzemes komitejas izpilddirektore Gaļina Sokolova ir pārliecināta, ka sarūpētā dzīvnieku barība ienesīs papildu prieku ļoti daudzu iedzīvotāju mājās, jo īpaši šajā laikā, kad lielai daļai iedzīvotāju nākas ļoti rūpīgi plānot ikdienas tēriņus, kur primāro vajadzību augšgalā ir vēl daudzas citas lietas, un ne vienmēr tā ir kvalitatīva barība mājdzīvniekiem. “Saņēmām ziedoto dzīvnieku barību. Šonedēļ apzināsim un aicināsim iedzīvotājus – maznodrošinātos un trūcīgos mājdzīvnieku īpašniekus –, kuriem paredzēts šis atbalsts, nākt pakaļ ziedotajai barībai,” pastāsta G. Sokolova. Jo vairāk labdarības un atsaucīgu cilvēku būs mums apkārt, jo Latvijas iedzīvotāji būs laimīgāki.
Ziedoto barību var saņemt Latvijas Sarkanā Krusta Vidzemes komitejā Valkā, Semināra ielā 23, otrdienās un trešdienās no pulksten 9 līdz 11 un LSK Vidzemes komitejas Smiltenes nodaļā Dārza ielā 3 otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 11 līz 14.
Domes sēde
notiks attālināti
Inga Karpova
Valkā. Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis informē, ka ceturtdien pulksten 10 attālinātā režīmā, izmantojot “Zoom” platformu, notiks kārtējā domes sēde. Tās darba kārtībā iekļauti 23 jautājumi, bet ierosināšanai – divi. Sēdes sākumā deputātiem būs jābalso par vienu no darba kārtības jautājumiem, kas jāiekļauj izskatīšanai. Proti, pašvaldība ir saņēmusi deputātes Marutas Stabulnieces iesniegumu par deputāta pilnvaru nolikšanu. “Ziemeļlatvija” skaidros, kāpēc M. Stabulniece pieņēmusi šādu lēmumu, un par to informēs savus lasītājus.