Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+10° C, vējš 1.77 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Veicina efektīvas pārvaldes modeļu ieviešanu

Latvijas pašvaldību, komersantu un valsts institūciju darbības produktivitātes kāpināšana kļūst arvien vairāk atkarīga no zināšanām, komunikācijas un informācijas apmaiņas ātruma.

Latvijas pašvaldību, komersantu un valsts institūciju darbības produktivitātes kāpināšana kļūst arvien vairāk atkarīga no zināšanām, komunikācijas un informācijas apmaiņas ātruma, no ražošanas efektivitātes palielināšanas un jauno produktu atbilstības iedzīvotāju prasībām.
“Lai apzinātu efektīvas pārvaldības modeļus un paustu atzinību labākajām organizācijām, aicinām ikvienu organizāciju pieteikties “Efektīvas pārvaldības gada balvai 2007″. Balvas mērķis ir apzināt labākos efektīvas pārvaldības un labas prakses piemērus un apbalvot labas prakses paraugus trīs kategorijās: uzņēmēju, pašvaldību un valsts institūciju,” skaidro Valkas domes Uzņēmējdarbības attīstības un tūrisma informācijas centra vadītāja Ance Empele.
Apzinoties Latvijas izaugsmei tik nozīmīgus izaicinājumus, Valsts kanceleja (VK) un Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) kā ietekmīgu risinājumu redz efektīvas pārvaldības veicināšanu uzņēmējdarbības, valsts un pašvaldību institūciju vidū, sekmējot publisko un privāto sektoru sadarbību.
Pieteikumus izvērtēs kompetenta žūrija, kas ikdienā saskaras ar efektīvas pārvaldības praksi un ir atbilstoši kvalificēta, lai izvērtētu pārvaldības procesus un sasniegtos rezultātus.
Lai valsts un pašvaldību institūciju un uzņēmumu pārstāvji varētu apmainīties ar savstarpējo pieredzi, 2007. gada 1. novembrī VK un LDDK organizēs interaktīvu forumu par publisko un privāto partnerību, kā arī par pārvaldības labāko principu ieviešanu un nostiprināšanu organizācijās.
Forumu un efektīvas pārvaldības gada balvu organizē LDDK sadarbībā ar VK, stratēģiskie sadarbības partneri – Latvijas pašvaldību savienība, sponsori a/s Hansabanka, SIA “Deloitte” un “Microsoft Latvia”.
Lai pieteiktos efektīvas pārvaldības gada balvai 2007, visi aicināti līdz 2007. gada 5. septembrim pulksten 16.00 LDDK birojā Rīgā, Vīlandes ielā 12-1, LV-1010 iesniegt vai sūtīt pa pastu pieteikumu, kas aizpildīts atbilstoši nolikumam un kritērijiem. Ja rodas jautājumi, jāzvana pa tālruni 7325169 vai jāraksta uz [email protected]. Sīkāka informācija par balvu un biznesa forumu pieejama www.lddk.lv, www.mk.gov.lv un sadarbības partneru mājas lapā.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.