Aizvadītas interesantas motosacensības Somerpalu, kas atrodas netālu no Veru. Šo tradicionālo pasākumu rīko pazīstamie motosportisti no Leoku dinastijas. Tajā allaž piedalās daudz sportistu un skatītāju no Latvijas, tostarp arī kluba “Valkas vanagi” braucēji.
“Dalībnieku sacensībās bija daudz. “Valkas vanagu” komandu šoreiz pārstāvēja mazāk dalībnieku nekā citās reizēs – sportisti no Gredzenu ģimenes un Laimonis un Ričards Stafecki,” situāciju komentē “Valkas vanagu” runasvīrs Normunds Gredzens.
Sportiskajā ziņā labākos rezultātus uzrādīja Niks un Rojs Gredzeni, kuri kopvērtējumā izcīnīja attiecīgi piekto un sesto vietu.
Šis bija 10., tātad jubilejas pasākums Somerpalu. Daudz braucēju distancē devās karnevāla kostīmos. Normunds, Gita un Suzanna brauca hipiju tērpos un kopvērtējumā ieguva trešo vietu par veiksmīgākajiem tērpiem. Konkurence bija milzīga, tostarp arī sportiskajā ziņā. Programmu veiksmīgi papildināji divi somu frīstaileri, kuri veica galvu reibinošus trikus. Vairāku tūkstošu skatītāju loterijā galvenā balva bija zāles pļaušanas traktors.
Cēsīs 22. jūlijā noritēs Latvijas “Zelta mopēda” trešais posms. Tās ir sezonas lielākās sacensības Latvijā un lielākais mopēdistu saiets Baltijā. Pērn tur piedalījās 128 dalībnieki. Domājams, ka šogad būs vairāk. Tur redzēsim visus labākos.