Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+6° C, vējš 2.69 m/s, A-ZA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Uzvarot zolītē, nopelna velosipēdus

Jauns velosipēds uzvarētājiem ir labs iemesls, kas piesaista dalībniekus ikgadējām sacensībām zolītē “Smiltenes kauss”.

Jauns velosipēds uzvarētājiem ir labs iemesls, kas piesaista dalībniekus ikgadējām sacensībām zolītē “Smiltenes kauss”.
Šogad Smiltenē par balvām cīnījās aizvadītajā svētdienā krodziņā “Akmens vārti”. Piedalījās 19 komandu un 75 dalībnieki individuāli.
Ieradās komandas no visiem tuvākajiem Vidzemes rajoniem. Tālākie dalībnieki atbrauca no Līvāniem.
Smilteniešu novadnieka Ata Sausnīša sponsorētos velosipēdus saņēma pirmo triju vietu ieguvēji individuālajā sacensībā. Uzvarēja Edgars Sukurs no Valmieras.
“Smiltenes kausa” organizators Gunārs Auders zina stāstīt, ka E. Sukurs šajos mačos izcīnījis jau otro velosipēdu četros gados. Otrais labākais bija Ivars Prēdājs no Rīgas, trešais — Reinis Zdanovskis no Madonas.
No mājiniekiem vistuvāk vērtīgajai balvai atradās smiltenietis Viktors Jaunbauers (8. vieta), Rinalds Dudzinskis no Valkas (10. vieta) un palsmanietis Valdis Paeglis (14. vieta).
Komandu vērtējumā uzvarēja alūksnieši. Otrā palika Valmieras/Rīgas apvienotā komanda, trešie — valmierieši. Valkas rajonu pārstāvēja četras komandas: divas no Smiltenes, Valkas/Smiltenes apvienotā komanda “Valkas bebri” un Palsmanes/Variņu apvienotā komanda. No tām labāk veicās “Valkas bebriem” (9. vieta) un Smiltenes komandai (11. vieta).
“Konkurence bija ļoti spēcīga. Kuram veiksme lielāka, tas arī uzvarēja,” secina G. Auders.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.