Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+10° C, vējš 2.47 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Uztraucas par liepu zāģēšanu

“Ziemeļlatvijas” redakcijai piezvanīja kāda Zvārtavas pagasta iedzīvotāja un informēja, ka pagastā netālu no Zaķu krustojuma zāģējot liepas. Viņa izteica bažas, ka tāda rīcība kaitē dabai.

“Ziemeļlatvijas” redakcijai piezvanīja kāda Zvārtavas pagasta iedzīvotāja un informēja, ka pagastā netālu no Zaķu krustojuma zāģējot liepas. Viņa izteica bažas, ka tāda rīcība kaitē dabai.
Zvārtavas pagasta padomes priekšsēdētājs Raitis Priede skaidro, ka pašvaldība par šo darbību ir informēta un devusi atļauju dažu vecu liepu nozāģēšanai. “Šie koki atrodas līdzās fermai. Lēmējvara atļāva nozāģēt tikai tās liepas, kurām bija aizlūzuši zari. Stipra vēja gadījumā tās apdraudētu apkārtējās saimniecības ēkas. Saimnieks, kurš tur dzīvo, ir nolēmis sakārtot apkārtni un lūdza atļauju vecākos kokus nozāģēt. Šī darbība mums nav jāsaskaņo ar vides aizsardzības dienestu, jo nozāģētie koki neatrodas ne alejā, ne parkā,” stāsta R. Priede.
Viņš apsolīja aizbraukt uz Zaķiem un vēlreiz pārbaudīt, vai atļaujas saņēmējs nav nozāģējis kādu veselu koku.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.