Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+6° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Tiksies ar labklājības ministri

Iedzīvotāji uzklausīs labklājības ministres Dagnijas Staķes skaidrojumus. Rīt, 22. aprīlī, pulksten 14.00 Smiltenes kultūras un sporta centra mazajā zālē ar iedzīvotājiem tiksies labklājības ministre Dagnija Staķe.

Iedzīvotāji uzklausīs labklājības ministres Dagnijas Staķes skaidrojumus.
Rīt, 22. aprīlī, pulksten 14.00 Smiltenes kultūras un sporta centra mazajā zālē ar iedzīvotājiem tiksies labklājības ministre Dagnija Staķe. Viņa vēlējusies ierasties Smiltenē, lai iepazītos ar Invalīdu biedrības un organizācijas “EMMAUS Smiltene” aktivitātēm, kā arī atbildētu uz cilvēku iesniegtajiem jautājumiem.
“Pirms pasākuma kultūras namā ministre viesosies organizācijā “EMMAUS Smiltene”,” informē valdes priekšsēdētāja Ārija Indrikovska. Viņa ministri iepazīstinās ar telpām un aktivitātēm, kā arī informēs par problēmām. “EMMAUS Smiltene” demonstrēs videomateriālu par Smiltenes un apkārtnes maznodrošināto bērnu viesošanos Francijā, kur viņi viesģimenēs aizvada skolas vasaras brīvlaiku.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.