Piektdiena, 8. maijs
Staņislavs, Staņislava, Stefānija
weather-icon
+8° C, vējš 0.45 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Strādnieki rosās tūrisma objektā

Valkā. Nesen pēc iedzīvotāju rosinājuma “Ziemeļlatvija” rakstīja par nebūšanām Putras kalnā un dabas takā gar Pedeles upi. Noskaidrojām, ka pašvaldība ir aizbērusi un nolīdzinājusi lietus ūdeņu izskaloto bedri uz piebraucamā ceļa pie šī pilsētā esošā apskates objekta, kuru iecienījuši kā pastaigas vietu ne tikai valcēnieši, bet arī atbraucēji. 

Novada domes izpilddirektora vietnieks Guntis Bašķis informē, ka šonedēļ tiek remontētas arī dēļu laipas, kas vietām bija salūzušas. Lai sakārtotu Latvijas – Igaunijas pierobežu, kurai blakus atrodas šis tūrisma objekts, pašvaldība pie vietējā mākslinieka Normunda Briča ir pasūtījusi jaunus uzrakstus. Līdzšinējie savu laiku ir jau nokalpojuši. 

Lai pienācīgi sagaidītu Cimzes kapu svētku apmeklētājus, kapos ir nozāģēti daži nokaltušie koki, atrisināta samilzusī problēma ar atkritumiem, kā arī sakārtots dubļainais gājēju celiņš, kas ved no atjaunotā tiltiņa pār Varžupīti, to noberot ar asfalta grauzumiem. Novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļai ir uzdots pienākums sakārtot ūdens ņemšanas vietas Varžupītē. Lai gan negribīgi, tomēr G. Bašķis atzina, ka informācija par visām šīm saimnieciskajām nebūšanām bija publicēta “Ziemeļlatvijā”, bet viņš vaicā, vai redakcijai tieši ar to ir jānodarbojas. Taču ir gandarījums, ka kopējiem pūliņiem pašvaldība darbus izdara un adekvāti uztver kritiku. 

Paralēli šiem darbiem pašlaik notiek gājēju celiņa izveidošana uz Valkas poliklīniku. Pēc tam būs darbi uz Rīgas ielas posmā no stadiona uz pilsētas centra pusi, lai izveidotu jaunu ietvi. Līdzšinējā ietve ir ļoti sliktā stāvoklī. Diemžēl pilsētā tādu ir vēl gana daudz. Piemēram, lai pa Raiņa ielu aizietu uz jauno pilsētas tirgu, ir jāiet vai nu pa ielas malu, vai zālāju. Tāpat joprojām milzu problēma ir ar Lugažu laukumu. “Ziemeļlatvija” šovasar bija aculieciniece, kā uz izdrupušajām laukuma plāksnēm paklupa jauna meitene un stipri savainoja kājas pirkstu. Tas asiņoja un meitene raudāja. “Ziemeļlatvija” atgādina, ka īsi pirms 3. jūnijā notikušajām pašvaldības vēlēšanām domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis solīja, ka šovasar tiks uzsākta laukuma rekonstrukcijas pirmā kārta, bet ir jau augusts, un joprojām nekas par darbiem neliecina. 

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.