Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+7° C, vējš 3.26 m/s, A-ZA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Pulcējas amerikāņu auto fani

No 27. līdz 30. jūlijam jau trešo gadu Valgā notiks tradicionālā Starptautiskā amerikāņu automašīnu sapulce un rokenrola festivāls «Valga Cruising 2006».

No 27. līdz 30. jūlijam jau trešo gadu Valgā notiks tradicionālā Starptautiskā amerikāņu automašīnu sapulce un rokenrola festivāls “Valga Cruising 2006”. Šogad visas automašīnas gandrīz stundu būs apskatāmas arī pie Valkas kultūras nama.
“Šo festivālu jau vairākus gadus rīko soms Jari Kuivanens. Visi muzikālie pasākumi notiks viņa īpašumā “Dixieland” (Diksilenda) Valgas pievārtē, bet kruīza dalībniekiem centrālais izbraukums pa pilsētu un skatītāju iepazīstināšana ar saviem spēkratiem paredzēta 29. jūlijā. Izbrauksim pāris goda apļus pa Valku, un tikšanās ar interesentiem notiks pie kultūras nama aptuveni no pulksten 14.30 līdz 15.15,” informē pasākuma koordinators Uldis Platnieks. Viņš atzīst, ka aizraušanās ar amerikāņu auto ir īpašs dzīvesveids. J. Kuivanenam ļoti tuvs ir rokenrols, savukārt U. Platnieks ir aizrāvies ar amerikāņu mašīnām. Šīs lietas ir savienojamas vienā pasākumā.
Pavisam saietā piedalīsies apmēram pussimts amerikāņu automobiļu. Festivālā ieradīsies Igaunijas, Somijas un Latvijas amerikāņu auto fani. Tie, kuri ir bijuši šajā pasākumā iepriekšējos gados, zina par tā skarbo vidi — komforta maz —, bet tas pamazām papildinās, turklāt diezgan savdabīgā izpratnē. Visa centrā, protams, ir amerikāņu automašīnas un rokenrols. Viss pārējais atkarīgs no saieta dalībniekiem.
Latvijas Amerikāņu auto kluba dalībniekiem ir izveidojušās labas attiecības gan ar pasākuma rīkotāju, gan ar tā dalībniekiem. Šogad gaidāma patīkama atkalredzēšanās. Latvijas klubs jau ir pamanīts kā savdabīgs veidojums skandināvu tipa autoklubu vidū.
Šogad saietā paredzētas “Limbo” sacensības automašīnām, kurās iespēja uzvarēt būs arī klubu dalībnieku līdzbraucējiem. Valgas centrā notiks publikas mīluļa izvēle. Diksilendā būs eksponēta Latvijas Amerikāņu auto kluba un Ervīna Kļaviņa sarūpēta papīra auto modeļu izstāde, kā arī spēlēs daudz rokenrola grupu: “Johnny Beam Rockin” Trio” no Zviedrijas, “The Nitemares” un “The Moon River Trio” no Spānijas, “The Rattlesnakes” no Krievijas, “The Wild Black Jets” no Vācijas, “Buggie Company” no Igaunijas, “The Roadracers”, “Cast Iron Arms”, “The Trailblazers” un “Buck Jones

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.