No 2017. gada novembra Blomes tautas namā darbojas luterāņu draudzes kopa, ko vada Zigmārs Ziemanis. Kopš novembra ir izmaiņas.
«Līdz šim mūs pazina kā «Latvijas evaņģēliski luterisko Baznīcu ārpus Latvijas», Latvijas apgabala draudzes kopu. Taču 31. oktobrī tika publiski izsludināts mūsu baznīcas jaunais nosaukums. Tagad esam «Latvijas evaņģēliski luteriskā Baznīca pasaulē»,» informē mācītājs Z. Ziemanis.
Viņš atzīst, ka iepriekšējais nosaukums dažkārt radīja neveiklas situācijas, kad cilvēki jautāja: «Ja jūs esat baznīca ārpus Latvijas, tad ko jūs darāt Latvijā?» Līdz ar to bija nepieciešams veikt korekcijas nosaukumā, lai tas atspoguļotu reālo situāciju. «Mūsu baznīca kalpo visur, kur ir latvieši – gan Latvijā, gan citās zemēs. Vēlos citēt mūsu arhibīskapi Laumu Zuševicu. Viņa apliecina, ka: «Mēs neesam jauna baznīca, ieejot Latvijā, bet pirms Otrā pasaules kara baznīcas viens zars, kas ir atgriezies dzimtenē.» Gan esošo Latvijas evaņģēliski luterisko baznīcu, gan mūsu baznīcu vieno viena izcelšanās. Tā ir pirms kara dibinātā Latvijas evaņģēliski luteriskā baznīca. Mana un ne tikai mana cerība ir tāda, lai abas divas māsu baznīcas atkal reiz kļūtu par vienu. Katrā ziņā arī mēs gribam kalpot saviem tautiešiem Latvijā un vēstīt par Dieva mīlestību pret visu cilvēci,» saka Z. Ziemanis.