Sestdiena, 9. maijs
Staņislavs, Staņislava, Stefānija
weather-icon
+7° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Pie Tepera rīkos ziemas sporta dienu visai ģimenei

Nākamajā svētdienā, 25. februārī, pulksten 10 Smiltenē, pie Tepera ezera, līdzās hokeja laukumam notiks “Ziemas sporta diena ģimenēm”. Pasākumā tiks organizētas dažādas sportiskas un jautras aktivitātes, kurās varēs kopīgi piedalīties visa ģimene.

Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze informē, ka pasākuma mērķis ir veicināt fizisko aktivitāšu piekopšanu ģimenēs, socializēties, tādā veidā stiprinot ne tikai savu fizisko, bet arī garīgo veselību. Ideja par šādu pasākumu radās Grund­zāles pamatskolas sporta skolotājam orientēšanās kluba “Azimuts” biedram Mārim Stabiņam.

M. Stabiņu iedvesmojis Grund­zāles pamatskolā īstenotais Erasmus+ projekts, kurā akcents tika likts uz spēlēm starp trim paaudzēm, tādējādi mudinot ģimenes vairāk laika pavadīt kopā. “Redzēju, kādu iespaidu projekts atstāja uz ģimenēm, cik tās jutās apmierinātas, savā starpā sadraudzējās, tādējādi iegūstot jaunas paziņas. Atklāti runājot, ikdienā jau tā ģimenēs nesanāk pietiekami daudz laika veltīt viens otram. Tāpēc nākamajā svētdienā aicinu izmantot iespēju pabūt kopā šajā pasākumā. Sāksim ar Smilteni, bet nākamajos gados, iespējams, turpināsim kādā no pagastiem,” “Ziemeļlatvijai” stāsta pasākuma “Ziemas sporta diena ģimenēm” galvenais tiesnesis M. Stabiņš.

Iedzīvotājiem sava dalība spor­tiskajā un ģimeniskajā pasākumā ir iepriekš jāpiesaka, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz 29170685 līdz 21. februāra pulksten 18. “Gaidām gan lielus, gan mazus, gan jaunus, gan ne tik jaunus dalībniekus, līdzjutējus, atpūtniekus un citus interesentus. Komandā jābūt vismaz četriem dalībniekiem – abu dzimumu pārstāvjiem un bērnam,” informē M. Stabiņš.

Iecerēts, ka komandām savā starpā būs jāsacenšas astoņos sporta veidos (ragaviņu stafetē, ķegļu dzīšanā, šļūkšanā ar lielajām trīsvietīgajām slēpēm, jāveic ripas metieni vārtos, braukšanā ar lielajām kamanām, slēpošanā rindā, biatlona stafetē un slotbolā), kā arī vismaz vienam dalībniekam no komandas jāpiedalās kādā no trijiem individuālajiem sporta veidiem (slēpošanā, slidošanā, orientēšanās). Jāņem vērā, ka atkarībā no laikapstākļiem disciplīnas var tikt mainītas. 

Pasākumu rīko OK “Azimuts” sadarbībā ar Smiltenes novada pašvaldības īstenoto projektu “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā”.

sporta dienas kārtība

no pulksten 10 līdz 10.45 – reģistrēšanās, informācijas saņemšana 

pulksten 11 – pasākuma atklāšana, iepazīšanās ar komandām 

pulksten 11.30 – komandu un individuālās sacensības 

pulksten 14 – veselīgas bezmaksas pusdienas dalībniekiem 

ap pulksten 16 – apbalvošana, pasākuma noslēgums

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.