Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+7° C, vējš 2.35 m/s, ZA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Pašvaldības policijā jauns amats – priekšnieka vietnieks

Smiltenes novada dome šonedēļ izsludinājusi konkursu uz vakanto vietu – Smiltenes novada pašvaldības policijas (SNPP) priekšnieka vietnieka amatu.

Smiltenes novada domē “Ziemeļlatvija” noskaidroja, ka SNPP līdz šim nav bijusi amata vienība priekšnieka vietnieks. Taču tas nenozīmē, ka palielināsies štatu skaits. Līdz šim amatu vienību aprakstā bija divi vecākie inspektori, bet turpmāk būs šādi – priekšniece, priekšnieka vietnieks, vecākais inspektors un inspektori.
Kā galvenie SNPP priekšnieka vietnieka amata pienākumi tiek minēti priekšnieka pienākumu pildīšana viņa prombūtnes laikā vai viņa uzdevumā; policijas darbības rezultātu apkopošana un analizēšana; sabiedriskās kārtības nodrošināšana pašvaldības administratīvajā teritorijā; sadarbība ar iedzīvotājiem pārkāpumu novēršanā un profilaksē un citi. Pretendenti pieteikuma dokumentus pašvaldībā var iesniegt līdz 22. novembrim.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.