Saduras divas automašīnas (publicēts 13. februārī)
redzēju: No rīta ejot uz darbu, redzēju, ka ātrās palīdzības mašīna bija atbraukusi un diemžēl no sastrēguma nevarēja ar cietušo doties uz slimnīcu, jo mūsu policija nezin kāpēc kavējās vismaz 20 minūtes.Vai tiešām nevarēja transporta kustību ātrāk novirzīt pa citām ielām, lai mediķiem nav jāaizkavējas!?
Sandra: Ielu krustojumos vajag novākt sniega kaudzes, īpaši katra krustojuma kreisajā pusē. Aiz milzīgajiem sniega kalniem vispār nevar redzēt, vai tuvojas mašīna, kamēr neizbrauc trešdaļkrustojumā.
Kultūras namu sagaida pārmaiņas (publicēts 11. februārī)
aaa: Vai tad vietējās firmas nebūtu izdevīgāk, būtu vietējiem darbs. Intereses pēc painteresējos par firmu, kas ir vinnējusi konkursā. Uzzvanot uz 1188, man izstāstīja, ka šī firma nodarbojas ar saldēšanas iekārtu uzstādīšanu, interesanti.