Piektdiena, 8. maijs
Staņislavs, Staņislava, Stefānija
weather-icon
+13° C, vējš 1.79 m/s, A-ZA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Jaunumi aiz robežas

Šonedēļ Valgas apriņķa laikraksts “Lõuna-Eesti Postimees” rakstījis par ugunsgrēku Valgā. Par to informāciju sniedz laikraksta redaktors Jāns Raps.

Deg pamesta ēka

Postošā ugunsnelaime trešdien notikusi kādā pamestā mājā netālu no bērnudārza “Buratīno”. To kā savu tusēšanas vietu bija izraudzījušies vietējie jaunieši un cilvēki bez noteiktas dzīvesvietas, tā saucamie bomži. Māja bija pilna ar sanestiem krāmiem un sadzīves atkritumiem. Par laimi, ugunsgrēku izdevās likvidēt. Kā uzzinājuši kaimiņu avīzes veidotāji, pirms nedēļas šo pamesto īpašumu iegādājies jauns īpašnieks ar vēlmi nojaukt veco ēku un būvēt jaunu.

Iedegs svētku egli

Šo svētdien, 3. decembrī, pulksten 16 pie Valgas kultūras un interešu centra notiks svinīgs Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums. Svētkos uzstāsies vairāki bērnu pašdarbības kolektīvi.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.