Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+11° C, vējš 0.34 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Jauns kultūras cilvēks

No 1. novembra Smiltenes pagastā un Brantu pagastā uz pusslodzi sākusi strādāt jauna kultūras pasākumu organizatore Ieva Klāva-Bunga. Pirmais lielais pasākums, ko viņa rīkos, būs Smiltenes pagasta sieviešu vokālā ansambļa divu gadu jubilejas koncerts. Tas notiks 3. decembrī.

Smiltenes pagastā I. Klāva-Bunga stājusies pagasta pārvaldes kultūras pasākumu organizatores  Anitas Bērziņas vietā, kura aizgāja no darba pēc pašas vēlēšanās. Brantu pagastā tāda amata kā kultūras pasākumu organizators daudzus gadus vispār nebija. “Ceram, ka visas pārmaiņas būs uz labu,” par jaunumiem kultūras jomā priecājas Brantu un Smiltenes pagastu pārvaldes vadītāja Mārīte Treijere.Brantu pagastā pagaidām nav arī neviena tautas mākslas kolektīva atšķirībā no Smiltenes pagasta, kur to ir četri: vidējās paaudzes deju kolektīvs “Sanācēji”, sieviešu vokālais ansamblis, Eiropas senioru deju kopa “Smiltesele” un amatierteātris “Trīnis”. I. Klāvas-Bungas darba devēja ir Smiltenes novada domes Kultūras pārvalde. Pārvaldes vadītāja Pārsla Jansone informē, ka pašvaldība nerīkoja konkursu uz kultūras pasākumu organizatora amatu Smiltenes un Brantu pagastā. “Ar kultūru šajos pagastos saistītie cilvēki nolēma sasaukt sapulci un pašiem izvērtēt, vai viņu vidū ir cilvēks, kurš atbilstu tādam amatam. I. Klāva-Bunga darbojas kultūras jomā, dejo deju kolektīvā “Sanācēji”,” stāsta P. Jansone.I. Klāva-Bunga dzīvo Brantu pagastā. Ikdienā viņa strādā par sporta skolotāju Smiltenes pirmsskolas izglītības iestādē “Pīlādzītis” un šo darbu saglabās arī, pildot pienākumus jaunajā amatā pašvaldībā.“Pašlaik iepazīstu situāciju kultūrā abos pagastos. Man jau bijušas vairākas sarunas ar Anitu Bērziņu. Viņa devusi labus padomus, ievirzot pareizajās sliedēs,” teic I. Klāva-Bunga.Jaunās kultūras darba organizatores darba kabinets atradīsies Brantu un Smiltenes pagastu pārvaldes  Brantu pakalpojumu centrā Vidzemes ciematā. I. Klāva – Bunga informē, ka jau decembra sākumā notiks divi lieli pasākumi:  3. decembrī – Smiltenes pagasta sieviešu vokālā ansambļa divu gadu jubilejas koncerts (Smiltenes Valsts tehnikuma – profesionālās vidusskolas zālē) un 10. decembrī – vidējās paaudzes deju kolektīva “Sanācēji” gada jubilejas koncerts (Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas zālē). Abi pasākumi sāksies pulksten 18.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.