Par godu trešajai dzimšanas dienai sabiedriskā organizācija “Avantis” izsludina stipendiju konkursu radošiem jauniešiem un aicina viņus pieteikties līdz 31. oktobrim.
Par godu trešajai dzimšanas dienai sabiedriskā organizācija “Avantis” izsludina stipendiju konkursu radošiem jauniešiem un aicina viņus pieteikties līdz 31. oktobrim.
Piesakoties “Avantis” stipendiju konkursam kādā no šāgada nominācijām, stipendijas ieguvējs ik mēnesi savu radošo talantu izkopšanai iegūs 100 latu. Šāgada nogalē “Avantis” pasniegs arī balvu par sociāli aktīvu darbu šajā gadā.
Līdz 31. okrobrim radoši jaunieši vecumā līdz 19 gadiem, kuri savus talantus jau apliecinājuši foto, video, web dizaina, stila un modes jomā, kā arī ekstrēmajos un tradicionālajos sporta veidos, var iesniegt pieteikumus “Avantis” stipendijas saņemšanai 2006. gadā. Lai pieteiktos “Avantis” stipendijai kādā no nominācijām, pretendentiem jāiesūta savi radošie darbi un eseja. Profesionāla žūrija izvērtēs pretendentu darbus un šāgada decembrī paziņos tos jauniešus, kuri ik mēnesi visa nākamā gada garumā saņems 100 latu.
Gada balvai par sociāli aktīvu darbošanos var pieteikties ikviens jaunietis vecumā līdz 19 gadiem. Labo darbu veicējus 1000 latu lielajai balvai var pieteikt arī skolotāji, ģimene un draugi.
Sabiedriskās organizācijas “Avantis” galvenais mērķis ir popularizēt radoši aktīvu un sportisku dzīves stilu jauniešu vidū. “Avantis” apvieno 30 jauniešu līderus no visas Latvijas vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kā arī līdzīgi domājošus, sirdī jaunus un pozitīvi darboties gribošus cilvēkus. “Avantis” darbības prioritātes ir jaunatnes aktuālo problēmu atspoguļojums, kura spilgtākais piemērs ir organizācijas radītā filma “Atrasts Amerikā”. Tāpat sabiedriskā organizācija aktīvi darbojas ārpusskolas izglītības un sporta popularizēšanā un masu pasākumu organizēšanā.