Trešdiena, 18. februāris
Kora, Kintija
weather-icon
+-7° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Izstādē rādīs 70 dāliju šķirnes

Rīt, 15. septembrī, un sestdien, 16. septembrī, Smiltenes kultūras un sporta centrā ikviens interesents varēs apskatīt dāliju izstādi.

Rīt, 15. septembrī, un sestdien, 16. septembrī, Smiltenes kultūras un sporta centrā (KSC) ikviens interesents varēs apskatīt dāliju izstādi.
Limbažniece Ligita Dubova piedāvā aplūkot un priecāties par aptuveni 70 pašas audzētu dāliju šķirnēm. Izstāde būs atvērta KSC mazajā zālē no pulksten 11.00 līdz 17.00.
L. Dubova ikdienā veic Pārtikas un veterinārā dienesta Limbažu pārvaldes direktores pienākumus. Pēc profesijas ir veterinārārste, savulaik mācījusies Smiltenes tehnikumā. Dāliju audzēšana ir viņas vaļasprieks.
Par L. Dubovas dālijām smiltenieši, arī valcēnieši un trikātieši priecājušies jau agrāk. Tikko tās izstādē skatīja ainažnieki. “Smiltenē dzīvo daudz paziņu. Viņi uzaicināja atbraukt atkal un parādīt dārza jaunumus,” stāsta dāliju audzētāja.
Izstādē dālijas būs krāšņā krāsu bagātībā, sākot no baltām līdz tumši, gandrīz melni sarkanām. Būs arī neierastas krizantēmu, orhideju, rožu un anemoņu tipa dālijas.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.