Pirmdiena, 11. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+9° C, vējš 0.45 m/s, DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Izglābj ledū ielūzušu suni

Piektdien Smiltenē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Smiltenes posteņa ugunsdzēsēji izglāba Vidusezerā ielūzušu lielu suni.

Piektdien Smiltenē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Smiltenes posteņa ugunsdzēsēji izglāba Vidusezerā ielūzušu lielu suni.
Glābējus izsauca garāmgājēji skolēni, iežēlojoties par bezpalīdzīgo dzīvnieku.
Sunim pakaļ devās ugunsdzēsējs Dainis Čukurs, liekot lietā Smiltenes posteņa rīcībā esošo inventāru glābšanas darbiem uz ūdens un ledus.
Smiltenes posteņa priekšnieks Jānis Šepters brīdina, ka uz ledus iet vairs nav vēlams, jo pavasara saulē tas kļuvis čagans un bīstams. Tie zemledus makšķernieki, kuri vēl nedēļas nogalē sēdēja uz Niedrāja vai citiem ezeriem, riskē ar savu dzīvību.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.