Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+11° C, vējš 0.13 m/s, D vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Izcīna trešo uzvaru sezonā

No Latvijas čempionāta autokrosā noslēdzošā posma uz Smilteni atceļojis čempiona kauss 2000 Super klasē.

No Latvijas čempionāta (LČ) autokrosā noslēdzošā posma uz Smilteni atceļojis čempiona kauss 2000 Super klasē.
Svētdien, 14. oktobrī, Valmieras rajona Brenguļu autokrosa trasē norisinājās LČ autokrosā 2007. gada sezonas noslēdzošais, septītais posms. Valkas rajonu sacensībās pārstāvēja četri autosportisti – Raimonds Tiltiņš (Super 2000), Gundars Krūmiņš (Open), Māris Stalis (1600) un Eduards Iesalnieks (Open).
Vislabāk no mūsējiem veicās R. Tiltiņam, kurš Brenguļos izcīnīja šās sezonas trešo uzvaru. M. Stalis noslēguma posmā ieguva bronzas godalgu, piekāpdamies valmierietim Oļģertam Vērmanim un rīdziniekam Jānim Naglam.
Open klasē, kurā startēja abi pārējie Valkas rajona sportisti, E. Iesalnieks ierindojās 5., bet G. Krūmiņš – 6. vietā.
Pagaidām nav zināmi LČ kopvērtējuma oficiālie rezultāti. Par tiem lasītājus informēsim kādā no nākamajiem laikraksta numuriem.
Šonedēļ autosporta cienītājiem gaidāms pasākums, uz kuru sportistus un līdzjutējus gaida Rīgas rajona Ropažu sporta kompleksā “333”. Tur 20. un 21. oktobrī notiks IKE Racing balvas izcīņa rallijkrosā, kurā piedalīsies Divīzijas 1, apvienotās 2000 Super un 1600, kā arī Open aizmugures piedziņas klases braucēji. Šis pasākums ir iecerēts kā izmēģinājuma sacensības, lai nākamajā sezonā rīkotu LČ rallijkrosā.
Sacensību starplaikos varēs vērot auto un moto paraugdemonstrējumus jeb “Stuntfighters Team Latvija

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.