Lāčplēša dienas svinību ietvaros Gaujienā norisinājās dažādi pasākumi, tostarp arī nakts orientēšanās sacīkstes “Gaujienas čempionāts”.
Lāčplēša dienas svinību ietvaros Gaujienā norisinājās dažādi pasākumi, tostarp arī nakts orientēšanās sacīkstes “Gaujienas čempionāts”.
Piedalījās arī sportisti no Smiltenes un Grundzāles. “Sacensības izvērsās par īstām vīru spēlēm,” vērtē Aldis Lapiņš. Vēss, zemi klāja sniegs, un tas turpināja snigt, kad sportisti devās distancēs. Gaujienas parka stāvās nogāzes pārvērtās par slīdkalniņiem. Gaujienas vidusskolas audzēknis Atis Dandens bija interesanti izplānojis distances, savuvārt smiltenieši palīdzēja sacensību norisē ar “Sportident” elektronisko atzīmēšanās sistēmu.
Kā jau ierasts, spēcīgākajā V21E grupā uzvaru izcīnīja Artūrs Pauliņš. VA grupā otrā vieta — Mārim Stabiņam, trešā — A. Lapiņam. Jauniešu konkurencē Sandijs Kangro ierindojās ceturtajā vietā, bet jaunāko zēnu grupā uzvarēja Dāvis Ozoliņš.