Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+6° C, vējš 0.89 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Basketbolistiem spēles – Igaunijā

“VEF basketbola akadēmijas Valkā” divas komandas sestdien Kanepi ciemā piedalījās 3×3 basketbola Igaunijas čempionāta posmā.
 
“VEF BA Valkā” amatieru grupas komanda ar Elvi Šukteri, Reini Zaueru, Renāru Šimpermani un Sandi Simsonu sastāvā turnīru D apakšgrupā sāka ar zaudējumu 10:12 “Võrumaa” vienībai, pēc kā ar 12:10 pārspēja “HAUG creative” un ar 11:7 – “Tankikütid” komandu, tomēr grupā ieņēma trešo vietu, kas liedza kvalificēties posma izslēgšanas turnīram.
Labāk veicās “VEF BA Valkā” U18 komandai, kurā spēlēja Aleks Arutjunovs, Reinis Zauers, Oskars Ērglis un Renārs Šimpermanis. Valkas komanda B grupas spēlēs ar 19:5 uzvarēja “TalTech” vienaudžus un ar 14:20 piekāpās “East-Ball/Rīga” vienībai. Ceturtdaļfinālā valcēnieši ar 16:15 bija pārāki pār igauņu vienību “Tööriistamarket”, tomēr pusfinālā tika piedzīvots zaudējums ar 16:19 pret “Kirsid”. Cīņā par trešo vietu “VEF BA Valkā” ar 13:17 atzina “Macron” pārākumu, paliekot Kanepi posmā bez goda pjedestāla.  

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.