Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+7° C, vējš 2.35 m/s, ZA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

AVĪZE JAUTĀ Kāds jums bija šis gads un ko gaidāt no jaunā gada?

Laura Giņko, trīs bērnu māmiņa:
– Man šis gads bija veiksmīgs un interesants – ģimenē piedzima trešais bērniņš un es sāku strādāt jaunā darbā.  Par dzīvi nesūdzos – dzīvot ir kur, darbs arī ir, esam veseli un paēduši. Jaunā gada sākumā ceru, ka beidzot uzsnigs sniedziņš. Domāju, ka jaunais gads arī būs stabils.

Elekena Lāsme, aktrise no Tallinas:
– Man šis gads bija labs, piedalījos vairākos radošos projektos. Spēlēju teātri un filmējos filmā. Esmu laimīga, jo daru to, ko patīk darīt. Ceru, ka arī nākamajā gadā būs vairāki radošie projekti.

Irēna Blaumane, pensionāre:
– Ja godīgi, neveiksmīgs. Pati salauzu kāju divās vietās, sešus septiņus mēnešus slimoju. Draugus arī piemeklēja nelaimītes. Esmu nolēmusi jaunajā gadā sasparoties, jo nekad neesmu žēlojusies par dzīvi. Dzīve ir laba, ja tu pats esi labs. 

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.