Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+10° C, vējš 2.48 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

AVĪZE JAUTĀ Kādi ir jūsu ieguvumi, desmit gadus dzīvojot Eiropas Savienībā?

Inese Jansone, strādā valsts iestādē:- Atklāti sakot, neesmu par to īsti domājusi. Uzskatu, ka ir gan ieguvumi, gan arī zaudējumi.
Rūta, pensionāre:- Es nemaz nezinu. Esmu pensionāre, man nav nekādu ieguvumu. Dzīvoju Valkā desmit gadus.
Diāna, strādā valsts iestādē:- Ir ieguvumi. Tas saistīts ar manu darbu. Ir gandarījums, ka varu cilvēkiem palīdzēt to atrast.
Jānis Mežeckis, valcēnietis:- Nekas sevišķi jau nav mainījies. Viss ir tāpat, kā bija. 

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.