Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+11° C, vējš 0.47 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

AVĪZE JAUTĀ

Kādus darbus šopavasar jūs ierosinātu paveikt pašvaldībai?

Vilis, pensionārs:- Kas vainas dzīvei Valkā? Dzīvojam mierā un saticībā. Salīdzinot ar padomju laikiem, Valkā viss ir labi. Neko nevajag mainīt.

Marina Čičina, ģimnāziste:- Gribētu, lai pašvaldība sāktu domāt par Zāģezera pludmales labiekārtošu, lai bērniem būtu, kur rotaļāties. Tāpat pilsētā nepieciešams uzstādīt daudz vairāk atpūtas soliņu, īpaši Lugažu laukumā. Īsti jau nav kur atpūsties arī jauniem cilvēkiem. Varbūt par to arī vajadzētu padomāt.

Lāsma Rīdere, veikala vadītāja:- Neesmu valcēniete, bet, braucot uz savu darbavietu, pilsētā dažviet ir tiešām bedrainas ielas. Katru reizi braucot pa Beverīnas ielu garām mākslas skolai, pie sevis bubinu, ka tik kaut kas nenotiek. Par ielu stāvokli pilsētas centrā pašvaldībai vairāk jādomā.  

Gunta Gudriniece, strādā valsts iestādē:- Nenoliedzami, arī pašvaldībai kaut kas ir jādara, bet varbūt jāsāk darīt arī pašiem iedzīvotājiem? Vispirms sākt ar savas mājas apkārtnes sakopšanu. 

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.