Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+12° C, vējš 1.34 m/s, D-DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Aizvadīta piektā kārta

Februāra sākumā aizvadīta Smiltenes atklātā čempionāta zolītē 5. kārta, kurā uzvaru ar 38 punktiem guva Ivars Ikaunieks no Barkavas, aiz sevis atstājot Andri Mugurēviču no Barkavas (36 punkti) un Vladimiru Pudņikovu no Balviem (34 punkti).

Smiltenes atklātā čempionāta zolītē tiesnesis Gunārs Auders informē, ka labāko sešniekā 5. kārtā iekļuva šādi spēlētāji – Ilgonis Stumbenis (31 punkts), Egils Dalmanis (31 punkts) un Jānis Praznicāns (30 punkti).
Sacensību 6. kārta notiks 3. martā pulksten 10 Smiltenē, kafejnīcā “Pasēdnīca”. Čempionāts noslēgsies aprīļa sākumā ar 7. kārtu.

Rezultāti
Kopvērtējums pēc piecām kārtām (kopumā 76 dalībnieki)

1. Egils Dālmanis, 150 punkti (Saldus)
2. Andris Mugurēvičs 147 punkti (Barkava)
3. Gints Krauklis, 144 punkti (Smiltene)
4. Aivars Radziņš, 141 punkts (Jaunpiebalga)
5. Ilgvars Gritāns, 136 punkti (Viļāni)
6. Ojārs Petrēvics, 128 punkti (Durbe)

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.