Koncertu "Latvijas skaistākās balsis!” Vijciemā
Vijciema tautas nams

Latvijas valsts jubilejas mēnesī Vijciema Tautas namā valdīs svētku noskaņa – svētdien, 9. novembrī plkst. 15.00 ikviens aicināts uz koncertu „Latvijas skaistākās balsis!”
Uz skatuves kāps televīzijas šova „Ir talants!” spilgtākie dalībnieki – jaunais, bet jau plaši atzītais dziedātājs un Dziesmu svētku estrādes mūzikas izpildītājs Georgs Rukmanis Počs, kā arī šova „Ir talants!” uzvarētājs un īsts brīnums – Mariuss Grenčs.
Pasākumā piedalīsies arī dziedātāja Elīna Krastiņa un aktieris Ģirts Liuziniks, kuri papildinās koncertu ar savu sirsnīgo sniegumu un svētku noskaņu.
Koncerts būs veltīts Latvijas dzimšanas dienai, atgādinot par mūsu valsts bagāto kultūras mantojumu, mūzikas spēku un vienotības sajūtu.
Biļešu cena: 12 EUR
Biļešu iegāde: koncerta dienā no plkst. 14.00 Vijciema Tautas namā.
Aicinām svinēt Latvijas jubileju kopā!
Enriko komentē:
Latvijas iedzīvotājiem iesaka nodrošināties ar skaidru naudu
Laikapstākļiem domātas laika ziņas.Tam,vai sācies karš domātas trauksmes sirēnas.Šūnu apraidei tieši ir jāatgādina izņemt skaidru naudu.
Ilmars Udris komentē:
Latvijas iedzīvotājiem iesaka nodrošināties ar skaidru naudu
Tu ar Skaidras nauds Pakaam Apsitisi Krievus?
Jānis komentē:
Latvijas iedzīvotājiem iesaka nodrošināties ar skaidru naudu
Šunu apraide ir domāta par to kādu laikapstākļi ir ārā un vai karš nav sācies.