Beidzot klāt īsta ziema, un tehniskā sporta kluba “Smiltene” biedri var pilnveidot savas auto vadīšanas prasmes.
Beidzot klāt īsta ziema, un tehniskā sporta kluba (TSK) “Smiltene” biedri var pilnveidot savas auto vadīšanas prasmes. Sestdien notika pirmais sacensību posms.
Vairāk nekā 20 TSK “Smiltene” biedru pulcējās uz pirmo šīs sezonas treniņbraucienu amatieriem ar standarta automašīnām, kas sestdien norisinājās sporta un atpūtas kompleksā “Teperis”. Šogad tradicionālās ziemas sezonas atklātās sacensības pārtapušas slēgtā pasākumā, kurā var piedalīties tikai TSK biedri.
Dodoties trasē ar priekšas piedziņas automašīnu, labu rezultātu uzrādīja smiltenietis Rihards Zariņš, otrais bija Inguss Krieviņš, bet vislabāk veicās Edgaram Trallam. No aizmugures piedziņas braucējiem trešais labākais rezultāts bija silvēnietim Ilmāram Dadzim, otrais — smiltenietim Jānim Krūmiņam, bet visveiksmīgākais izrādījās Uldis Siliņš.
Pilnpiedziņas automašīnu klasē nepārspēts palika Kaspars Bārda, kuram vislabākais sniegums, aiz viņa sekoja Raimonds Kaļickis, bet trešais bija E. Tralla.
Ja atļaus laika apstākļi, smiltenieši atkal izmantos trases līkumus, lai nostiprinātu savas autovadīšanas prasmes ziemas apstākļos.