Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+10° C, vējš 2.48 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Turnas tautas namā godina Gada cilvēku

Lai gan sestdienas vakarā sals knieba ne pa jokam, vēsajā Turnas tautas namā visas sēdvietas bija aizņemtas.

Lai gan sestdienas vakarā sals knieba ne pa jokam, vēsajā Turnas tautas namā visas sēdvietas bija aizņemtas. Ērģemieši bija sanākuši, lai noskatītos “Gada cilvēka 2006” apbalvošanas ceremoniju.
Jāatzīst, pagasta ļaudis pasākumam bija gatavojušies nopietni — koncerts ilga vairāk nekā divas stundas. Uzstājās ne vien viesi — Ēveles pagasta senioru deju kopa “Ēvele” — , bet arī vietējie pašdarbības kolektīvi: jauktais vokālais ansamblis (vadītāja Inese Lečmane), deju grupa (vadītāja Aija Oliņa) un dramatiskais kolektīvs (vadītāja Līga Krama). “Ziemeļlatvijas” žurnāliste bija pārsteigta par ērģemiešu uzdrīkstēšanos un drosmi, jo daži priekšnesumi tik tiešām bija ekstravaganti, piemēram, deju grupas uzstāšanās ar izģērbšanos un skečs pēc Viļa Plūdoņa dzejoļa “Zaķīšu pirtiņa” motīviem. Ne vienmēr pašdarbnieki uzdrīkstas uz skatuves izģērbties un spēlēt lugu par kutelīgu tēmu, bet ērģemiešiem tas izdevās lieliski! Pēc koncerta satiktie skatītāji atzina, ka viņiem patīk vietējo un kaimiņpagastu pašdarbnieku priekšnesumi. Ballē, kurā valšus spēlējā populārā šlāgergrupa “Zeļļi”, varēja izdejoties līdz trijiem rītā.
Pasākuma vadītāja un aptaujas “Gada cilvēks 2006” rīkotāja L. Krama atzīst, ka bez atbalstītājiem — pērnā gada uzvarētājiem un pasākuma idejas autores Daigas Ūdres — vakars neizdotos tik saturīgs un interesants. Mēnesi pirms pasākuma pagastā notika aptauja desmit nominācijās: mutīgākais, seksīgākais, sportiskākais, tehniskākais, nopietnākais, strādīgākais, smaidošākais, stilīgākais un romantiskākais pāris. Katrā nominācijā bija minētas vismaz piecas sievietes un vīrieši. Ērģemieši par pagasta mutīgāko pāri atzina Līviju Kreili un Eduardu Kronbergu, par seksīgāko — Vitu Dreijeri un Edgaru Irkli, par sportiskāko — Gunu Pogu un Mārci Kramu, par tehniskāko — Viju Vaļģi un Jāni Kramu, par nopietnāko — Uldi Kalnieti un Gitu Danci, par strādīgāko — Olitu Šauju un Valdi Avotu, par smaidošāko — Aldu Zundi un Aigaru Pandalonu, par stilīgāko — Dagniju Irkli un Aivi Klaipu un par romantiskāko — Ilzi Cīruli un Ati Avotu. Titulu “Gada cilvēks 2006” ieguva Vita Miķelsone un Andris Sula. Viņu vārdus pagasta iedzīvotāji minējuši vai visās desmit nominācijās. Dažs labs nomināciju uzvarētājs, kāpjot uz skatuves, neslēpa izbrīnu un apjukumu par iegūto balvu.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.