Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+9° C, vējš 3.13 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Runās par medicīnu un ceļošanu

Smiltenes pensionāru apvienība aicina interesentus uz informatīvu sanāksmi, kurā tiks runāts par medicīnu, farmāciju un ceļošanu.
Pasākums notiks 19. februārī pulksten 13 pensionāru klubiņā Smiltenē, Smilšu ielā 4. “Visi laipni gaidīti!” aicina pensionāru apvienības vadītāja Aija Meldere. Ar senioriem un citiem interesentiem tiksies SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” valdes priekšsēdētāja Sarmīte  Zvirgzdiņa, Smiltenes uzņēmuma “Aptieka 1” vadītāja un farmaceite Elita Stoša, un Smiltenes ceļojumu aģentūras “Travella” pārstāvji. Plānots, ka S. Zvirgzdiņa stāstīs par SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” darbu un sociālās aprūpes gultām (pansionātu), E. Stoša – par medikamentiem un to lietošanu, bet “Travellas” pārstāvji – par piedāvātajiem ceļojumiem.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.