Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+6° C, vējš 1.34 m/s, D-DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Divi vīrieši strādājot iezāģējuši sev kājā

Aizvadītajā diennaktī divi vīrieši strādājot iezāģējuši sev kājā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Viens no viņiem, 57 gadus vecs vīrietis, Rīgā ar leņķa slīpmašīnu iezāģējis sev augšstilbā, savukārt 24 gadus vecs vīrietis Vidzemē, zāģējot krūmus, iezāģējis sev apakšstilbā.

Kopumā NMPD saņēmis sešus izsaukumus, kas bijuši saistīti ar darba traumām. Vēl kāds 33 gadus vecs vīrietis Vidzemē iespiedis kāju starp cisternām. Viņš ar lauztu kāju nogādāts slimnīcā.

Kāds 50 gadus vecs vīrietis Zemgalē guvis nopietnas traumas, krītot no jumta. Viņš slimnīcā nogādāts ar galvas smadzeņu satricinājumu, mugurkaula lūzumu, kā arī atslēgas kaula un ribu lūzumiem.

Vakar palīdzība bijusi vajadzīga arī diviem pusaudžiem, kuri saindējušies ar alkoholu. Abi – 13 gadus vecs pusaudzis Kurzemē un 16 gadus vecs puisis Vidzemē – lietojuši alkoholu kopā ar draugiem, un viņiem palicis slikti.

Vēl kāda 70 gadus veca sieviete Vidzemē saindējusies ar tvana gāzi, jo pārāk ātri aizvērusi krāsns aizbīdni.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1242 izsaukumus, no kuriem 198 bija saistīti ar traumām.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.