Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+6° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Nepieļaus bojājumu progresēšanu

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” veic dažādus tiltu ikdienas uzturēšanas darbus, lai novērstu konstrukciju bojājumu progresēšanu. Vidzemē remontē 16 tiltus, bet visā Latvijā kopumā tie ir 130.
“Tiek atjaunots tiltu segums – remontētas uz tiltu brauktuves esošās šuves, plaisas, iesēdumi un bedres. Lai uzlaboto gājēju un autovadītāju drošību, remontē bojātās margas un barjeras un tās apstrādā pret koroziju. Atjauno izskaloto uzbērumu un bojāto nogāžu nostiprinājumus. Tāpat sakārto ūdens atvades sistēmu, lai nodrošinātu savlaicīgu ūdens novadīšanu no tiltu brauktuves,” veicamos darbus uzskaita uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Vasiļjeva. Kopmā šo darbu izmaksas ir 2,2 miljonu eiro apmērā.UZZIŅAITiltu remonts VidzemēRīga – Veclaicene – Igaunijas robeža (Palsa) – tilta seguma atjaunošana, piešķirtais finansējums 2014. gadā ir 39 377 eiroSmiltene – Valka (Vija) – tilta seguma atjaunošana, konstrukciju bojājumu novēršana, 40 270 eiroSmiltene – Valka (Stampupe) – tilta seguma atjaunošana, konstrukciju bojājumu novēršana, 34 959 eiro 

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.