Pagājušās nedēļas nogalē debesīs Jaunavas zīmi nomainīja Svari. Šajā zīmē ir dzimusi Valkā praktizējošā ģimenes ārste Marianna Ķire.
Pagājušās nedēļas nogalē debesīs Jaunavas zīmi nomainīja Svari. Šajā zīmē ir dzimusi Valkā praktizējošā ģimenes ārste Marianna Ķire.
Par Svariem horoskopos rakstīts, ka to firmas zīme ir harmonija un nosvērtība. Esot zināms, ka tur, kur apgrozās Svaru zīmē dzimušie, vienmēr valda lielisks noskaņojums. Svari cenšas izvairīties no konfliktiem un problēmām, viņiem izdodas nomierināt strīdniekus un panākt kompromisu. Cilvēki Svaros ciena viņu spēju uzklausīt citus. Svari nav temperamentīgi, bet ļoti jūtīgi.
M. Ķire atzīstas, ka horoskopiem netic un nevadās pēc tajos ieteiktajiem norādījumiem. “Es pat īsti nezinu, kas par Svariem rakstīts, zinu vienīgi to, ka šajā zīmē esmu dzimusi,” pasmaida ārste. Kad iepazīstinu ar Svaru horoskopā pareģoto, daktere dažas līdzīgas iezīmes savā raksturā gan saskata. “Nav jau gluži tā, ka dzīvē iztieku pilnīgi bez konfliktiem, bet to gan esmu ievērojusi — ja tādi patiešām rodas, tad ļoti ātri arī beidzas, un iestājas līdzsvars. Citu strīdos gan nemēdzu iejaukties,” saka M. Ķire. Viņa piekrīt, ka neizceļas ar īpašu temperamentu, toties jūtīgi uztver dažādas nepatīkamas lietas.
Ārste augstu vērtē līdzsvaru dzīvē. “Tam ir liela nozīme, lai cilvēks justos labi. Ja darbā valda līdzsvars, tad tas ir arī mājās ģimenē. Es kā ārste nemaz citādi nedrīkstu. Man jābūt līdzsvarotai un mierīgai, tad arī pacienti jutīsies labāk,” saka daktere.
Brīvajā laikā M. Ķire labprāt lasa grāmatas, apmeklē teātri vai arī ar ģimenes locekļiem dodas kādā ceļojumā. “Man patīk iepazīt svešas vietas. Mīļas man ir arī grāmatas. Parasti izvēlos psiholoģiska satura literatūru — kādu darbu par mīlestību vai kriminālromānu. Grāmatnīcās mēdzu uzkavēties ilgi, jo pamatīgi izpētu visas jaunākās grāmatas,” stāsta M. Ķire.
Ārstei grūti pateikt, kas viņu dzīvē visvairāk iepriecina, jo daudz kas interesē. “Vienkāršāk būtu sacīt, ka man patīk dzīvot,” apliecina M. Ķire.