Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+7° C, vējš 1.34 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Uzvarētāji balvās saņem velosipēdus

Svētdien ap pulksten 21.30 noslēdzās vairāk nekā 11 stundu ilgais zolītes maratons — ikgadējās sacensības “Smiltenes kauss”.

Svētdien ap pulksten 21.30 noslēdzās vairāk nekā 11 stundu ilgais zolītes maratons — ikgadējās sacensības “Smiltenes kauss”.
Tajās piedalījās 100 dalībnieku un 25 komandas. Krodziņā “Akmens vārti”, kurā notika sacensības, zolītes spēlētāji aizņēma visus galdiņus trijos stāvos.
“Komandas ieradās no visām Vidzemes pilsētām. Pārsteidzoši, ka atbrauca arī zolītes spēlētāji no Saldus un Talsiem Kurzemē, no Bauskas Zemgalē un Balviem Latgalē,” teic “Smiltenes kausa” organizators smiltenietis Gunārs Auders.
Valkas rajonu pārstāvēja četras komandas. No tām vislabāk veicās smilteniešiem. Viņi kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu ar rezultātu 113 punkti + 202. Komandā spēlēja Gunārs Auders, Viktors Jaunbauers, Agris Miķelsons un Jānis Barkovskis. No komandām kopvērtējumā uzvarēja “Zemgale” (Bauska) ar rezultātu 124 + 350. Otro vietu izcīnīja komanda “Balvi I” (124 + 322).
Zolītes spēlētāji sacentās arī individuāli, un viņiem bija īpašs stimuls uzvarēt. Pirmo triju vietu ieguvēji katrs balvās saņēma smilteniešu novadnieka Ata Sausnīša dāvinātos velosipēdus.
Individuāli pirmo vietu izcīnīja rīdzinieks, Rīgas pilsētas domes deputāts Agnis Kalnkaziņš (komanda “Melnais kaķis, rezultāts 43 + 154). Vēl pirmajā sešniekā iekļuva: 2. v. — Jānis Belruss (Bauska, 37 + 186), 3. v. — Daumants Eizāns (Balvi, 35 + 103), 4. v. — Viktors Jaunbauers (Smiltene, 35 + 93), 5. v. — Jānis Barkovskis (Gaujiena, 35 + 86), 6. v. — Vladimirs Pudnikovs (Balvi, 34 + 106).
100 dalībnieku vidū bija arī četras sievietes, tai skaitā divas no Valkas rajona — palsmaniete Gunta Paegle un valcēniete Ineta Rutina. No viņām labākā zolītes spēlētāja bija G. Paegle (komanda “Top”, rezultāts 24 + 60).
“Interesanti, ka janvārī Smiltenē notikušajās čempionāta “Vidzemes kauss” spēlēs individuālie pirmo sešu vietu ieguvēji šoreiz sasniedza viduvējus rezultātus un no komandām tikai Smiltenei atkal izdevās iekļūt pirmajā trijniekā,” piebilst G. Auders.
Nākamās sacensības zolītē notiks šosvētdien, 10. aprīlī, Ogrē. Tas būs kārtējais posms čempionātā “Vidzemes kauss”, kurā piedalīsies arī smilteniešu komanda.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.