Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 1.57 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

VČH: "Vijciems" uzvar "Siguldu", "Wolmar" apspēlē tiešos konkurentus

Ceturtdien, 21. novembrī tika aizvadītas divas Vidzemes čempionāta hokejā spēles. Pirmās līgas spēlē “Vijciems” ar 3:2 pieveica “Siguldu”, bet trešās līgas mačā pie panākuma tika “Wolmar”, kas ar 4:1 pārspēja HK “Gulbene 13/ Rubate”.


Ļoti saistoša un aizraujoša spēle izvērtās starp “Vijciemu” un “Siguldu”. Mača pirmajā trešdaļā abu komandu vārtsargi palika nepārspēti, taču jau otrā perioda sākumā ātrus vārtus guva mājinieki, bet 19. minūtē savu pārsvaru dubultoja, panākot jau 2:0. Tiesa, līdz trešdaļas beigu sirēnai “Sigulda” atspēlēja deficītu un panāca neizšķirtu pirms izšķirošās trešdaļas. Spēles 39. minūtē Kristers Talcis guva komandas trešos vārtus, kas izrādījās arī uzvaru nesošie. “Vijciems” svinēja uzvaru ar 3:2.


Vijciems – Sigulda 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)


Otrā spēlē tikās gulbenieši un “Wolmar”. Pirmajās 15 minūtēs komandu vārti netika atslēgti, bet jau otrajā trešdaļā “Wolmar” guva divus vārtus un izvirzījās vadībā. Noslēdzošajā trešdaļā viesi guva vēl divus vārtus un svinēja salīdzinoši vieglu uzvaru ar 4:1.


Gulbene13/Rubate – Wolmar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.