Piektdiena, 20. marts
Made, Irbe
weather-icon
+8° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Igaunijā izkar valsts karogus

Valgas apriņķa laikraksta “Valgamaalane” redaktors Jāns Raps stāsta, ka trešdien nozīmīgākais notikums Igaunijā bija diena, kad atjaunotā valsts ir pastāvējusi tikpat ilgi kā pirmā brīvvalsts pagājušā gadsimta pirmajā pusē pirms okupācijas.

Šim notikumam par godu valstī izkārti karogi. Pie valsts un pašvaldību iestādēm to izlikšana bija obligāta, bet pie pārējām ēkām – brīvprātīga. Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess saistībā ar šo notikumu sniedza publisku paziņojumu, kurā pauda, ka ikvienam iedzīvotājam ir jālemj, cik nozīmīga viņam šī diena. Kā novērots, Valgā bija ļoti daudz karogu, pat pie pirts.

Šodien pulksten 12 visi darba kolektīvi bija aicināti nodziedāt Igaunijas himnu. Tā skanēja arī radiotranslācijā.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.