24. stundu laikā notikušas septiņas transportlīdzekļu sadursmes ar pēkšņi uz ielas braucamās daļas iznākušiem meža dzīvniekiem- stirnām, mežacūkām, alni.
08.01. 08:00 a/c Valmiera- Rūjiena 16. km a/m SCANIA R-500 (ar piekabi) sadūrusies ar pēkšņi uz ielas braucamās daļas iznākušu stirnu. Bojāta automašīna.
08.01. 17:15 Stalbes pagastā a/c P14 35.km notikusi a/m ŠKODA FABIA sadursme ar mežacūku. Bojāta automašīna.
8.janvārī 17:30 Straupes pagastā a/c A3 30.km notikusi a/m VW POLO sadursme ar meža dzīvnieku- mežacūku. Bojāta automašīna.
08.01. 17:00 Beļavas pagastā a/c Gulbene- Balvi 5.km a/m AUDI 80 uzbraukusi pēkšņi uz ielas braucamās daļas iznākušam meža dzīvniekam- alnim. Negadījumā bojāta automašīna.
08.01. 10:00 Veselavas pagastā a/m NISSAN NP 300 PICKUP uzbraukusi pēkšņi uz ielas braucamās daļas iznākušai stirnai. Bojāta automašīna.
08.01. 21:10 Raunas pagastā uz vietējas nozīmes ceļa a/m MERCEDES BENZ 190 vadītājs, lai izvairītos no sadursmes ar stirnu, veicis strauju manevru. Rezultātā viņa vadītā a/m nobraukusi no ceļa braucamās daļas un apgāzusies. Negadījumā cietis a/m vadītājs, 1981. gadā dzimis Raunas pagasta iedzīvotājs, kas pēc pirmās palīdzības sniegšanas turpina ārstēties ambulatori.