Aizvadītajās brīvdienās reģiona teritorijā reģistrēta informācija par 156 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Kopumā aizvadītās brīvdienas varētu saukt par mierīgām, ja vien ļaudis nebūtu pārvērtējuši organisma spējas uzņemt un pārstrādāt alkoholu.
Reģistrēta informācija par 38 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu -13 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi, 8 zādzības no tirdzniecības vietām – gandrīz visos gadījumos zagts alkohols.
Reģistrēta informācija par 38 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību – dūres kārtīgi izvicinājuši gan ģimenes cilvēki cienījamos gados – dēli fiziski iepsaidojuši mātes, vīri- sievas, gan jaunieši, kas konfliktos iesaistījušies dažādās izklaides vietās .
Gandrīz visos gadījumos viens vai vairāki no konfliktos iesaistītajiem bijuši alkohola reibumā un pēc kautiņa cietušajiem palīdzību nācies meklēt ārstniecības iestādē. Reģistrēta informācija par 9 gadījumiem, kad iedzīvotāji traumas guvuši, krītot uz slidenas ietves. Cietušie ir gan cilvēki cienījamos gados, gan jaunieši. Vairāki no tiem, kas guvuši traumas krītot, bijuši alkohola reibumā.
Reģistrēta inofrmācija par 16 ceļu satiksmes negadījumiem, cilvēki nevienā no tiem nav cietuši. Konstatēti 22 gadījumi, kad TL vadīts alkohola reibumā. Par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 349 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu- 77 protokoli.
Reģistrēta informācija par sešiem ugunsgrēkiem.
1. janvārī pulksten 03:20 saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka medicīniskā palīdzība sniegta trīs Smiltenes iedzīvotājām- 1970., 1980. un 1984. gadā dzimušām sievietēm. Cietušajām konstatēta acu trauma. Pārbaudāmā persona- 1983. gadā dzimusi Smiltenes iedzīvotāja, kas Smiltenē naktsklubā Pils ielā izpūtusi asaru gāzi. Uzsākta lietas materiālu pārbaude.
29. decembrī vienpadsmitos dienā saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka piecos no rīta medicīniskā palīdzība sniegta 1975. gadā dzimušam vīrietim, kas piekauts pie spēļu zāles Smiltenē Krāsotāju ielā.
29.decembrī trijos naktī saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka medicīniskā palīdzība sniegta 1981. gadā dzimušai sievietei, kas acu traumu guvusi vienos naktī Smiltenē pie kluba Daugavas ielā. Trauma gūta laikā, kad kāds vīrietis, lai izšķirtu konfliktu, pielietojis asaru gāzi.