Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+11° C, vējš 0.13 m/s, D vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Vai strādāt liek patriotisms vai politika?

Šonedēļ Valkas centrā nelielais mauriņš starp Rīgas ielas 13. un Raiņa ielas 11. namu ir ieguvis ievērojami glītāku izskatu.

Nedēļas sākumā šajā zemes gabaliņā rosījās biedrības “Atbalsts Valkai” biedri un aptiekas darbinieces, izveidojot puķu dobi un iestādot košumkrūmus. Biedrības pārstāvis Vents Armands Krauklis stāsta, ka darbošanās mērķis nav bijis tikai mauriņa labiekārtošana, bet vairāk uztverama kā iniciatīva un reizē aicinājums visus pilsētas uzņēmējus un privātā sektora pārvaldītājus apzināt savas brīvās teritorijas un, kur tas iespējams, padarīt tās skaistākas. Kopumā uzlabotos visas pilsētas ainava. “Ziemeļlatvija” noskaidroja, ka zeme, kur līdz šim zaļoja mauriņš, pieder firmai “Latio”, tādēļ painteresējāmies, kādēļ pats uzņēmums nepiedalās talkā, bet ļauj teritoriju apzaļumot citiem? “Latio” Valmieras biroja administratore Zane Daukste un vadītājs Jānis Biernis skaidro, ka Valkā nav tik daudz firmas darbinieku, arī vadības te nav, tādēļ ir panākta vienošanās ar kaimiņos  esošās aptiekas darbiniecēm un minēto biedrību par mauriņa sakārtošanu.Daži valcēnieši gan domā, ka biedrības aktivitātes saistāmas ar pašvaldības vēlēšanām, kas vairs nav aiz kalniem. “Ir jau skaisti, bet mauriņam arī līdz šim nebija nekādas vainas, turklāt tas ir neliels zemes gabaliņš. Valkas nomalē ir daudz lielākas platības, kas gadiem nav koptas un ir pilnas atkritumu. Nuja, bet centrā visi var redzēt talciniekus,” spriež kāda garāmgājēja.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.