Trešdiena, 4. februāris
Daila, Veronika, Dominiks
weather-icon
+-17° C, vējš 1.73 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Smiltenes Tautas teātrim - pirmizrāde

Smiltenes Tautas teātris publikas vērtējumam šomēnes nodos pirmizrādi. Smiltenieši pirmie Latvijā ir iestudējuši latviešu jaunās dramaturģes Gunitas Grošas lugu “Leģenda par cīkstoni Mariju”.

Galvenajā lomā skatītāji redzēs palsmanieti Daci Purvlīci. Pirmizrāde notiks 31. martā Smiltenē, Pils ielā 8 (Smiltenes Valsts tehnikuma – profesionālās vidusskolas zālē). Tur skatuve ir pielāgota teātra vajadzībām, kamēr Smiltenes kultūras nams ir slēgts vērienīgu rekonstrukcijas darbu dēļ.Izrāde sāksies pulksten 17.

Smiltenes Tautas teātra režisors Agris Māsēns stāsta, ka “Leģenda par cīkstoni Mariju” ir komēdija. “Tā vēsta par pensionāriem, par to, kā viņi cīnās ar dzīves likstām un bēdām. Tā ir arī luga par vientulību un to, kā nezaudēt dzīves garšu,” stāsta A. Māsēns.

Uz lugas pirmizrādi solījusi ierasties arī autore. Biļetes uz Smiltenes Tautas teātra jauno izrādi varēs iegādāties SIA “Biļešu paradīze” kasē Smiltenē.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.