Sestdiena, 20. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+3° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Apkārt Piebalgas ezeriem

Sportlat rīkotajā balvas izcīņā riteņbraukšanā “Apkārt Piebalgas ezeriem” piedalījās vairāki valcēnieši no “Ziemeļlatvijas” un riteņbraucēji no Smiltenes.

V40 grupā 2. vietā Agnis Apse (1:39:59,80), bet 4. Aigars Krasts (1:42:30,0). V50 grupā 6. vietā Guntis Viļums (1:49:49,10). Visi no Smiltenes.

Šajā grupā 12. vietā arī valcēnietis Aivars Krastiņš (“Ziemeļlatvija”).

3. vietu savā grupā izcīnīja Andris Dainis (1:16:37,05). Jautāts, kāpēc trešais, viņš atbild, ka ilgi braucis citu vecmeistaru aizvējā un nebūtu godīgi, ja finišā viņus apsteigtu.

Vēl šajās sacensībās brauca Ivars Lācis (1:55:41,70) un Imants Podnieks (10. vieta).

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.