Trešdiena, 4. februāris
Daila, Veronika, Dominiks
weather-icon
+-11° C, vējš 0.89 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Starptautiskajā teātru dienā Vijciemā

Martā svinama Starptautiskā teātra diena. Arī Vijciemā katru gadu marta nogalē notiek vai nu pašu teātra pirmizrāde vai tiek aicināti viesi. Šogad ciemos ielūgti divi teātri.

Piektdien, 18. martā, pulksten 19.30 vijciemiešiem būs iespēja redzēt Mēru amatierteātra izrādi “Ģimenes svinības”. Pēc Dž. Gluatomasa rakstītā to iestudējusi režisore Ingrīda Sovere. “Tas ir komisks stāsts, kurā uz tēva 80 gadu jubileju saaicina ģimenes locekļus. Vecākā meita ķeras pie kādas viltības. Lai uzzinātu, kas no tā iznāks, jāredz šī izrāde,” aicina tautas nama vadītāja Vita Bērziņa.

Savukārt 26. martā pulksten pulksten 19 Vijciemā viesosies Zvārtavas pagasta amatierteātris ar Monikas Zīles komēdiju “Savedējs”. Paredzēts, ka pēc izrādes teātra drudzis pārņems arī skatītājus, jo pulksten 22 sāksies balle, kurā visi aicināti ierasties parūkās. Pusnaktī paredzēta parūku parāde, kurā noteiks labākās dažādās nominācijās. Ballē spēlēs pagastā iecienītais “Bruģis”, arī muzikanti būs parūkās.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.