Šķiet, pavisam nemanot pienācis gada skaistākais laiks — Ziemassvētki un gadu mija. Mēs, laikraksta veidotāji, ar domām jau esam jaunajā gadā.
Šķiet, pavisam nemanot pienācis gada skaistākais laiks — Ziemassvētki un gadu mija.
Mēs, laikraksta veidotāji, ar domām jau esam jaunajā gadā. Esam izskaitļojuši, cik lapu bieza avīze būs nākamajā gadā, cik tai jāmaksā, lai mūsu laikraksta veidošanas un izdošanas kuģis ekonomisku apsvērumu dēļ nenogrimtu kā “Titāniks”, jo inflācija, benzīna, elektrības, papīra un daudzu citu pakalpojumu cenu kāpums sāpīgi ietekmē arī mūsu nozari. “Ziemeļlatvija” būs nedaudz dārgāka, taču ceram, ka tāpēc mūsu uzticamie lasītāji neatteiksies no vietējās avīzītes.
Visizdevīgāk ir abonēt laikrakstu visam gadam, jo tad būs jāizdod par trim latiem un 30 santīmiem mazāk — abonēšana 12 mēnešiem ar pasta piegādi maksā 24,30 latu. Protams, tā nav maza summa, īpaši, ja mēneša ienākumi nepārsniedz 100 latu —, kā vairumam pensionāru. Katrs izskaitļo, kā viņam iespējams tikt pie avīzes, ne mazums abonentu laikrakstu pasūtina regulāri katru mēnesi. Mēneša abonements maksā 2,30 latu. Joprojām “Ziemeļlatviju” Valkā un Smiltenē var abonēt arī bez pasta piegādes. Tas ir lētāk — mēneša abonements maksā 1,85 latus, taču tad pašam jābūt par pastnieku un jādodas trīs reizes nedēļā pēc avīzes.
Saprotams, ka laikraksta veidotāji ar šo cenu palielinājumu bagāti nekļūs, taču tas nodrošinās to, ka trīs reizes nedēļā 12 lappušu apjomā nāksim pie jums arī nākamgad. Ko solām? To pašu, ko visus šos gadus, — informāciju par to, kas notiek mūsu rajonā: Valkā, Smiltenē, Strenčos, Sedā, Kārķos un Palsmanē, Variņos un Vijciemā, Trikātā, Brantos, Plāņos un Bilskā, Launkalnē, Zvārtavā, Ērģemē, Valkas un Smiltenes pagastā, Ēvelē, Jērcēnos, Grundzālē un Blomē. Solām rakstīt par ikdienu, par notikumiem mums apkārt, par problēmām, par neizdarībām, solām saredzēt labās un ne tik labās lietas, kā līdz šim to esam darījuši. Protams, nevaram apgalvot, ka izsekosim līdzi vairumam notikumu, taču ceram, ka laikraksta veidotāju un lasītāju saikne kļūs arvien ciešāka un jūs, mūsu uzticamie lasītāji, pačukstēsiet mums priekšā par tiem notikumiem, problēmām, interesantajiem cilvēkiem, kurus mēs neesam pamanījuši. Zvaniet mums, rakstiet un rosiniet! Dalieties savās pārdomās, idejās, un laikraksts no tā kļūs tikai interesantāks un daudzveidīgāks. Un vēl! Ja par aktivitātēm sava pagasta dzīvē lasāt maz, tad draudzīgi rosiniet to uzticības personu, kuru esat iesēdinājuši pašvaldības vadītāja krēslā. Viņa pienākums ir radīt savas pilsētas vai pagasta labo tēlu, stāstīt, kas notiek jūspusē. Sabiedrībai jāzina, ko dara vietējā pašvaldība, par ko mēs viņiem algu no saviem nodokļiem maksājam. Šādā amatā esot, nav attaisnojama kautrība. Arī palielīt sevi jāmāk!
Vēl pavisam neilgu laiku notiks abonēšanas kampaņa, pašlaik redakcijas rīcībā nav datu, cik cilvēku jau abonējuši laikrakstu nākamajam gadam, taču mums ir klusa cerība, ka abonentu skaits nesaruks.
Atgādinu, ka katrs “Ziemeļlatvijas” abonents jau decembra beigās saņems kalendāru nākamajam gadam. To piegādās tiem, kuri ir mūsu pašreizējie abonenti un laikrakstu abonējuši decembrim. Mūsu jaunajiem abonentiem, kuri “Ziemeļlatviju” abonējuši nākamajam gadam, bet šogad laikrakstu nesaņem, lai iegūtu kalendāru nākamā gada sākumā, būs jāsazinās ar redakcijas mārketinga un reklāmas nodaļu pa tālruni 4781276, jānosauc savs vārds, uzvārds un adrese. Tad kalendārs tiks piegādāts.
Priecīgu jums noskaņu katrā mājā! Lai ikdienas problēmas kaut uz brīdi atkāpjas un sirdīs ienāk prieks!
Uz jūsu uzticību cerot, laikraksta redaktore Ingūna Plūme un “Ziemeļlatvijas” kolektīvs