Cēsīs aizvadīta piektā kārta sporta kluba “Saulrīti” rīkotajā turnīrā novusā. Astoņu dalībnieku konkurencē trikātietis Aivars Grinbergs ierindojās ceturtajā vietā.
Turnīru viņš iesāka veiksmīgi ar divām pārliecinošām uzvarām (4:0) pār spēcīgiem novusistiem, padarot situāciju intriģējošu.
“Pēc tam ar rezultātu 2:4 piekāpos Eiropas čempionāta dalībniekam, šās kārtas līderim. Diemžēl arī nākamā spēle man nepadevās. Kaut arī pēc tam sekoja pārliecinošas uzvaras, noslēgumā vairākiem dalībniekiem bija vienāds punktu skaits, un savstarpējo spēļu rezultāti mani atstāja ārpus godalgoto trijnieka,” atzīst A. Grinbergs. Uzvarēja Agris Miglāns no Līgatnes.
Turpat Cēsīs C klases badmintona turnīrā A. Grinbergs izcīnīja sesto vietu 15 dalībnieku konkurencē. Pēdējā spēlē par piekto vietu viņš sacentās ar gados ievērojami jaunāku radinieku no Cēsīm, un sīvā cīņā atzina pretinieka pārākumu.